מתאם HDMI אלחוטי – משדר ומקלט – חיבור מחשב / סמארטפון / טלוויזיות

379.00

מצלמה לבית 360 Anker Eufy Indoor Cam 2K 

220.00

מוניטור לתינוק ומצלמה לבית wifi ממונעת אלחוטית Reolink 4MP E1 PRO

229.00

פעמון דלת חכם Eufy Security Video Doorbell 2K HD

720.00

מצלמות אבטחה אנליטיות לבית ולעסק במבצע עם אפשרות להתקנה

1,180.00

מצלמה לבית eufyCam 2 365-Day Battery Security Camera

1,299.00

מצלמות אבטחה Neovision במבצע קיט 8 מצלמות צינור AHD 8MP 4K

2,540.00

מצלמת אבטחה לבית אלחוטית ממונעת YALE

249.00

מצלמות אבטחה Neovision במבצע קיט 8 מצלמות צינור AHD 5MP

1,940.00

מערכת 8 מצלמות אבטחה AHD 8MP צבע מלא

2,850.00

מצלמת אבטחה עם סים Reolink Go Plus 4G

1,099.00

אחד הפחדים הכי גדולים של אנשים נוגעים לביטחון האישי שלהם, של משפחתם, ושל הרכוש שלהם. האובססיביות של השמירה על בטחון המשפחה והפרטיות שלה היא בהחלט מובנת, ובמיוחד כאשר מדובר בנכס מרשים, או כזה שנמצא באזור שהוא מועד לפורענות. במקרים כאלה, יש צורך גדול מאוד בהתקנת מצלמת אבטחה איכותית שתכסה את האזורים הבעייתיים בנכס. מצלמות אבטחה לבית מגיעות בכמה דרכים וצורות, כאשר מצלמת רשת אלחוטית לבית היא האופציה הנוחה והקלה ביותר וגם זו הנחשבת בשנים האחרונות לפופולארית ביותר.

האם יש כמה אפשרויות להתקנת מצלמות אבטחה לבית?

מצלמה אלחוטית לבית חוסכת מהלקוח התקנה של רשת כבלים מסובכת שגם תגביל את עבודת המצלמה. כיום, אפשר להתקין מצלמות אבטחה לבית בהן כל החומר עולה לענן ייעודי, ואינו הולך לאיבוד עד אשר הלקוח מוחק אותו. כאשר מחפשים אחר מצלמת אבטחה ביתית מומלצת אפשר לראות שיש כמה סוגים שונים של מוצרים, כולל מצלמת עינית, מצלמות אנליטיות, מצלמות עם ראיית לילה ומצלמות כיפה.

כל נכס בנוי אחרת, וגם אם אתם רוצים לרשת את הבית או את העסק, חשוב מאד להזמין מומחה כדי שייתן לכם את הפריסה האידיאלית של המצלמות עבורכם וגם לוודא שאתם רוכשים את המצלמות בחנויות מוכרות ומובילות בתחום, כמו סמארטליקס.

מה תפקידן של מצלמות האבטחה?

מערכת מצלמות אבטחה צריכה לנטר ולפקח על האזורים הבעייתיים בנכס. יש מקומות טריוויאליים עליהם צריך להשגיח כמו הכניסה לבית או החצר, אך אם מדובר בנכס גדול, כדאי להתקין מצלמות גם בנקודות שונות בגדר, או במסדרונות, על מנת לכסות שטח כמה שיותר גדול.

המצלמות צריכות להיות מוצבות לאחר חשיבה יסודית, שמעריכה את מסלולי הכניסה והיציאה מהבית על ידי פולשים. מצלמות שרק מכסות רכוש כזה או אחר, לאו דווקא יעשו את העבודה. הצורך הוא בכיסוי כללי של נקודות מפתח בנכס.

מהם האתגרים שבתפעול מצלמות אלו?

אחד האתגרים הגדולים ביותר של מצלמות אבטחה אלחוטיות הוא נושא החיבוריות. כמו בכל דבר, חיבור קווי הוא יציב יותר, ולכן, כאשר מתקינים מצלמת רשת אלחוטית לבית חשוב לעשות זאת בעזרת איש מקצוע, שיוכל לייצר מצב בו המצלמות מוצבות בצורה נכונה, והן בעיקר יציבות בעבודתן למשך 24 שעות.

כאשר בוחרים להתקין מצלמות עם חיבור פיזי, נדרשות עבודות תשתית שלעיתים פוגעות גם באסתטיקה של הבית, ויש לקחת זאת בחשבון.