מציג 1–12 מתוך 23 תוצאות

מוניטור לתינוק ומצלמה לבית wifi ממונעת אלחוטית Reolink 4MP E1 PRO

229.00

מוניטור לתינוק ומצלמת אבטחה ביתית מבית Reolink E1

220.00

מצלמת אבטחה לבית אלחוטית ממונעת YALE

249.00

מצלמת אבטחה ביתית, מצלמה לתינוק IMOU REX 4MP

329.00

מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית ולעסק HILOOK Hikvision

1,699.00

מצלמת אבטחה ביתית + פאנל סולארי reolink argus eco

429.00

מעמד חצובה מסתובב לטלפון כולל שלט רחוק PVS Pivo Pod Silver

565.00

מצלמה אבטחה לבית YALE כוללת תאורה ואזעקה

420.00

מצלמת רשת למחשב ויי פיי/BP-6300 Wi-Fi

149.00

מצלמת רשת אלחוטית לבית עם מיקרופון מובנה HILOOK HIKVISION

290.00

מצלמה לבית אלחוטית EZVIZ TY1 4MP

239.00

מצלמות רשת למחשב הן אחד המוצרים הפופולריים ביותר בימינו. אמנם אין מדובר במוצר חדש, אך מאז שהקורונה ביאסה אותנו מצאנו את עצמינו מבלים הרבה בשיחות ווידאו בזום או באפליקציות אחרות ועושים בהן שימוש רב. אבל לא רק בגלל הקורונה אנו צריכם מצלמות רשת.

מצלמות רשת למחשב מאפשרות לנו לעשות שיחות ווידאו עם חברים ומשפחה הנמצאים רחוק. אם זה הבן שלנו שיצא ללמוד וטרינריה בהונגריה או הדודים באמריקה. כך אנו יכולים לראות אחד את השני ולעשות שיחה נעימה.

 

מה כוללות מצלמות רשת למחשב?

מצלמות רשת כוללות גם מיקרופון ויש להן את כל מה שצריך על מנת לבצע את שיחות הווידאו. אנו יכולים להשתמש בהן למטרות פנאי, עבודה ולימודים. הן קלות להתקנה ובדרך כלל מגיעות עם ראש מתכוונן ואמצעי לייצב אותן על השולחן או על מסך המחשב.

בעיקרון מצלמות רשת למחשב מיועדות למחשבים נייחים, זאת מכיוון שרוב המחשבים הניידים מגיעים היום עם מצלמה מובנית. אך במקרים רבים המצלמה המובנית במחשב אינה בעלת ביצועים גבוהים ולכן רבים מעדיפים לרכוש מצלמת רשת חיצונית.

למרות שכל מצלמת רשת למחשב יכולה לעשות את העבודה ולאפשר לכם לנהל שיחות ווידאו עם החברים, המשפחה והעבודה – לפעמים תרצו איכות גבוהה יותר. אם חשובה לכם האיכות כדאי שתשקיעו במצלמת רשת בעלת רזולוציה גבוהה.

עבור רוב המשתמשים מצלמת FULL HD יכולה לעשות את העבודה. אך במידה ואתם יוטיוברים או בלוגרים, יתכן כי תרצו להשקיע במצלמת רשת עם רזולוציה גבוהה במיוחד; כמו למשל 4K UHD.

עוד משתנה חשוב הוא קצב הפריימים. אם תרצו לשדר ווידאו חלק ללא קפיצות, עליכם לבחור מצלמה בעלת מספר פריימים גבוה. הקצב הסטנדרטי הוא 24-30 פריימים לדקה.

עוד תכונה חשובה ושימושית מאוד היא מיקוד אוטומטי וזיהוי פנים. בעבר כאשר רציתם לעשות שימוש במצלמת רשת למחשב נאלצתם לכוון את הפוקוס. ואז אם נשענתם לאחור על הכיסא, יצאתם מהפוקוס.

היום ישנן מצלמות בעלות פוקוס אוטומטי המאפשרות לכם להתחיל את השיחה באופן מיידי ולא להיות עסוקים בכיוון פוקוס. גם לא כאשר אתם זזים.

באתר סמארטליקס תוכלו למצוא מבחר של מצלמות רשת מסוגים שונים וברמות מחיר שונות. אנו בטוחים כי תמצאו כאן את המצלמה המתאימה לצרכים שלכם.