מגדיל טווח רפיטר Mi Wi-Fi Range Extender Pro Xiaomi שיאומי

90.00

מגדיל טווח אינטרנט ביתי D-Link DAP-1325/R1A

114.00

מגדיל טווח 1200Mbps Aigital Wifi

210.00

נתב אלחוטי AC1200 של CUDY

159.00

נקודת גישה אלחוטית DAP-1360 של D-Link

89.00

ראוטר DSL-G2452GR מבית D-Link

279.00

ראוטר מודם DWR-921 של D-Link

329.00

ראוטר DIR-X1860 של D-Link

229.00

מגדיל טווח אינטרנט ביתי D-LINK DAP-1610

169.00

האינטרנט אינו מגיע לקומת הבית השנייה? סיגנל חלש בחדר השינה או בממ“ד? נראה שאתם צריכים מגדיל טווח wifi. פתרון זול, פשוט ויעיל אשר יכול להתאים לבית ולמשרד.

מגדילי טווח הם פתרון כל כך פשוט שכל אחד יכול להתקין בעצמו בכלי קלות וליהנות מאינטרנט זמין בבית או במשרד.בעיה זו היא בעיה מוכרת ומשתמשים רבים נתקלים בה. לעתים זה בגלל המרחק, לעתים בגלל קירות עבים או ריהוט. מגדילי טווח פותרים את הבעיה.

חשוב לציין כי מגדילי טווח הם אינם נתבים. קודם כל עליכם להתחבר לאינטרנט ולהחזיק בבית נתב. אך במידה וישנן בעיות קליטה בתור הבית, וחדרים מסוימים הרחוקים מהנתב אינם זוכים לסיגנל ה WIFI – זו בעיה שניתן לפתור בקלות עם מגדיל טווח.

כיצד עובד מגדיל טווח? מגדילי טווח עובדים בצורה פשוטה, הם קולטים את הסיגנל מהראוטר שלכם ופשוט מגבירים אותו באמצעות הפצתו מחדש בעצמה גבוהה יותר.

על מנת שמגדילי טווח יעבדו ביעילות איננו ממקמים אותם במקום שבו אין קליטה. אנו ממקמים אותם פחות או יותר באמצע הדרך, בין הראוטר לבין הנקודה שבה אין קליטה.

מגדיל טווח מומלץ

ישנם סוגים שונים של מגדילי טווח ולא תמיד ניתן לקבוע בוודאות איזה מגדיל טווח WIFI מומלץ עבורכם. יש להם תכונות שונות ויתכן שתכונה שתהיה חשובה ושימושית למשתמש אחד, תהיה חסרת חשיבות עבורכם.

להלן כמה תכונות שיש לשים אליהן לב כאשר מחפשים מגדיל טווח WIFI מומלץ:

– ישנם מגדילי טווח המתחברים באופן ישיר לשקע החשמלי, וישנם אחרים הכוללים כבל. אלו המתחברים ישירות לשקע החשמלי יכולים להגביל אתכם מבחינת בחירת המיקום. אלו שיש להם כבל מאפשרים לכם קצת יותר גמישות. ברמת העיקרון מגדילי טווח המתחברים ישירות לשקע הם בדרך כלל הדגמים הפשוטים.

– ישנו מגדיל טווח WIFI הכולל אנטנות חיצונית וישנם כאלו בהן האנטנות הן פנימיות ונסתרות. היתרון של אנטנות חיצוניות הוא שניתן לכוון אותן לכיוונים מסוימים וכל לשפר את הקליטה באזורים מסוימים של הבית.

– רוב מגדילי הטווח נועדו לפעולה אלחוטית, כלומר הם קולטים אות אלחוטי ומגבירים אותו בצורה אלחוטית. אך במידת הצורך ניתן גם למצוא מגדיל טווח WIFI המאפשר לכם להעביר את שידור האינטרנט באמצעות כבל. דבר התורם למהירות האינטרנט.

– לא כל מגדילי הטווח יכולים לספק לכם אותה מהירות גלישה. יש אנשים שאינם חשים בהבדל, אך במידה ובמשפחה ישנה צריכה גדולה של אינטרנט חשוב לכם מגדיל טווח WIFI במהירות גבוהה. אם חשובה לכם המהירות הקפידו לוודא כי מגדיל הטווח תומך בתדר 802.11ac או תקן 802.11ax (WIFI 6). תקנים אלו תומכים במהירויות גבוהות יותר מאשר תקן 802.11n, כאשר האחרון הוא המהיר ביותר.

– ישנם מגדילי טווח בתדר 2.4GHz ותדר 5GHz. עבור רוב המקרים תדר 2.4GHz הוא התדר המתאים עבורכם. היתרון של התדר הזה הוא הטווח, לעומת 5GHz שהוא מהיר יותר, אך הטווח שלו קצר יותר. ישנם גם מגדילי טווח התומכים בשני התדרים. לא כל המכשירים תומכים בתדר 5GHz ואין טעם לרכוש מגדיל טווח wifi בתדר זה, אם המכשירים שלכם אינם תומכים בו.

– כאשר רוכשים מגדיל טווח יש לוודא כי המכשיר תומך בפרוטוקול אבטחה WPA2-PSK.

מחפשים מגדיל טווח מומלץ? אצלנו באתר סמארטליקס תוכלו למצוא מבחר של מגדילי טווח מסוגים שונים. מהיום אין צורך להתחיל להסתובב בבית בשביל לחפש קליטה של WIFI, פשוט מתקינים מגדיל טווח ונהנים מחיבור אינטרנט מהיר וזמין בכל רחבי הבית. מגדילי הטווח שלנו פשוטים לשימוש ומיועדים להתקנה עצמית.