אוזניות ספיידר מן לילדים Spider Man Junior

109.00

אוזניות לבנות GirlyJamz Junior

129.00

אוזניות אלחוטיות לילדים פיקאצ’ו PIKA JUNIOR

149.00

אוזניות קשת לילדים Graffiti Junior Plus

139.00

אוזניות אלחוטיות לילדים BELKIN SoundForm Nano

199.00

אוזניות אלחוטיות לילדים JLAB JBuddies PlayGam

219.00

אוזניות איירון מן לילדים Iron Man Junior

119.00

אוזניות אלחוטיות לילדים

תהליך הרכישה של אוזניות לילדים הוא כבר מזמן לא תהליך פשוט כיוון שבעידן המודרני הופכים הצרכים שלהם להיות כמעט זהים לאלו של מבוגרים.

לכן, זהו תהליך רכישה שכדאי לקחת ברצינות ולעשות בדרך אליה את בחירה של הדגם הנכון שמתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים הספציפיים של הילד או הילדה שלכם.

השלב הראשון בתהליך הרכישה הוא ההחלטה הבסיסית – האם רוכשים אוזניות אלחוטיות לילדים בהשקעה קצת יותר גבוהה או נשארים עם האלטרנטיבה החוטית הרגילה – זאת מכיוון שכל מטרת שימוש עבור אוזניות לילדים מגיימינג ועד צפייה במדיה יכולה לקבל מענה מדגמים רגילים ואלחוטיים, הכל בהתאם לדגם המועדף ולתקציב שפנוי לצורך ההשקעה.

כלל האצבע המנחה כאן הוא שאוזניות אלחוטיות לילדים יעלו יותר מדגם לא אלחוטי של אוזניות, גם בדגמים של אוזניות גיימינג לילדים וגם בדגם פשוט יותר של אוזניות אלחוטיות המשמשות להאזנה למוזיקה מהסמארטפון או לביצוע שיחות קוליות, אך במחיר הזה קונים נוחיות שימוש שדגמים המחוברים בחוט לא יכולים להתחרות בה.

אוזניות בלוטוס לילדים

השלב השני עבור מי שבחר לרכוש אוזניות בלוטוס לילדים הוא להבין האם מדובר בצורך של אוזניות גיימינג שבהן מושם דגש על איכות סאונד באמצעות כיסוי של אפרכסת האוזן.

המחשבה מאחורי הבחירה היא שאם לילד יש צורך בביצוע שיחות קוליות בלבד, הפתרון המתאים יותר יהיה אוזניות בלוטוס לילדים שמכילות מיקרופון “סמוי” איכותי ומגיעות בגודל קטן בצורה ניכרת שנוח הרבה יותר להסיר ולהוריד מהאוזן אם המטרה היא רק להשתמש באוזניות לצורך שיחה.

לעומת זאת, אם אכן יש צורך באוזניות שמיועדות להיות על האוזניים במשך שעות ארוכות של משחקים וצפייה במדיה, דגמים מתקדמים יותר של אוזניות גיימינג הבנויים בתצורה של אוזניות קשת יהיו כנראה הבחירה הנכונה.

מי שבחר להישאר עם האלטרנטיבה החוטית צריך לדאוג בדרך כלל רק להתאמה לצרכי גיימינג ולצורך עבודות בלימודים מול המחשב שדורשת שיחות קוליות בתוכניות VOIP, או לחלופין עבור האזנה למוזיקה דרך מכשירים חכמים.

עבור צרכים אחרים, אוזניות שמחוברות בחוט הן פחות מתאימות, בעיקר בשל הסרבול שכרוך בשימוש בחוטים שמסתבכים בכל רגע אפשרי ולאורך
זמן נוטה להיפגם איכות הסאונד שמועברת בהם.

אוזניות קשת לילדים

בשל כך, דגמים של אוזניות חוטית רגילות שאינם מיועדים לצורכי הפקה מקצועית של מוזיקה דיגיטלית, נחשבים לדגמים שלא מומלץ לרכוש לילדים.

הדבר הבא שכדאי לקחת בחשבון בעת רכישה של אוזניות קשת לילדים הוא העיצוב, המראה והצבע שלהן, מכיוון שבגילאים אלו צבע ומראה עשויים להיות גורמים בעלי השפעה ניכרת על ההעדפה של הילד או הילדה, עד כדי הפיכה למאפיין מגדרי. מסיבה זו אוזניות לילדות נוטות להיות מאופיינות בצבעים ורודים או סגולים בעוד אוזניות לבנים מאופיינות בצבעים אדומים או כחולים.

כמובן שהעיצוב הוא מאפיין שמשתנה בצורה ניכרת בין ילד אחד למשנהו על בסיס העדפה אישית, ולכן עדיף בדרך כלל לקבל את חוות דעתו של הילד בתצורה של בחירה בין כמה אפשרויות המתאימות במפרט ובתקציב שמציג לו ההורה.

הדבר האחרון שכדאי לעשות לפני רכישה של אוזניות קשת לילדים הוא להשוות מחירים בין דגמים שונים שמתאימים לצרכים שלכם, זאת מכיוון שפועלות בשוק חברות מתחרות רבות המייצרות אוזניות שמתחרות ביניהן באיכות ובמחיר.

דגם מסוים של אוזניות גיימינג לילדים או אפילו סתם אוזניות פשוטות עם חוט להאזנה למוזיקה יכול לעלות לכם הרבה יותר מדגם כמעט זהה של יצרן אחר, ולכן חשוב לבדוק שאתם קונים לא רק את המותג הנכון אלא את הדגם שנותן לכם את התמורה
הכי גדולה לכסף שלכם.