מציג 1–12 מתוך 71 תוצאות

שעון חכם ספורט ורוד Catalina Richie Seven Pro + רצועה מתנה

349.00

שעון חכם ספורט ורוד Catalina Richie Seven Pro + רצועה מתנה

349.00

סמסונג שעון חכם SAMSUNG GALAXY WATCH R810 42mm black

699.00

סמסונג שעון חכם SAMSUNG R820 Watch Active2 44mm SILVER

759.00

שעון חכם ספורט Catalina Richie Femine Pink

329.00

שעון חכם מומלץ Catalina Richie Gentle

349.00

סמסונג שעון חכם SAMSUNG R825 Watch Active2 44mm SILVER

849.00

סמסונג שעון חכם SAMSUNG R855 Galaxy Watch 3 41mm LTE SILVER

899.00

 

פעילות גופנית היא דבר חשוב מאוד. גם אם אין לכם זמן וגם אם אינכם ספורטאים גדולים, גם ריצה או לפחות הליכה מהירה יכולים לתרום לבריאות שלכם בצורה בלתי רגילה.

שעוני ספורט הם פריט מדליק אשר יאפשר לכם לנטר את הפעילויות הגופנית שלכם, לעקוב אחר ההישגים האישיים ולוודא שגופכם מקבל פעילות גופנית מספקת.

 

מהם השיקולים השונים בבחירת שעוני ספורט?

ישנם שיקולים שונים בעת בחירת שעוני ספורט והם לא רק שיקולים טכניים. ישנם גם שיקולים של עיצוב, מידה ונוחות השימוש.

תכונות השעון – כאשר בוחרים שעוני ספורט יש לבדוק את תכונות השעון. יתכן שאתם מחפשים אך ורק שעוני דופק אשר יאפשרו לכם לנטר את הדופק בזמן הפעילות הגופנית. אך באותה המידה יתכן כי תרצו תכונות נוספות כמו GPS ומעקב ביצועים באמצעות אפליקציה. אם תכונות אלו חשובות לכם, תרצו להשקיע יותר. אם אתם מסתפקים בשעוני דופק בלבד אין צורך לרכוש שעון משוכלל.

עיצוב – אנו לא צריכים לספר לכם כי כל דבר שאתם עונדים על הגוף משפיע על ההופעה שלכם. בשעוני ריצה וספורט, בדיוק כמו כל שעון אחר, חשוב לבחור בעיצוב ובצבע המתאים להעדפותיכם האישיות.

נוחות השימוש – שימו לב לנוחות השימוש. שעוני ספורט של יצרנים שונים עשויים להציע תכונות זהות,אך אתם עשויים לגלות שדגם מסוים הוא נוח וקל יותר לשימוש עבורכם. עליכם לשים לב לצורה שבה ניתן להפעיל פונקציות שונות בשעון ולעבור ביניהן. אם מדובר בשעוני ריצה המגיעים עם אפליקציה, שימו לב גם לנוחות ההתחברות והשימוש באפליקציה.

תצוגה – כאשר מדובר בשעוני דופק/ספורט חשובה לכם גם תצוגה ברורה. אם אתם רוצים לדעת מה הדופק שלכם במהלך הריצה, חשוב לכם לעשות זאת במבט מהיר. אינכם רוצים תצוגה קטנה מידי המאלצת אתכם לעצור ולאמץ את העיניים בשביל לקרוא את תצוגת השעון.

נוחות על פרק כף היד – לא רק שנוחות השימוש בשעון חשובה, כאשר בוחרים שעוני ספורט יש לוודא כי נוח לכם לענוד אותם על פרק כף היד. זה תלוי במבנה פרק כף היד, מידות השעון והחומרים מהם עשויה הרצועה של השעון.

באתר סמארטליקס תוכלו למצוא מבחר של שעוני דופק וספורט המתאימים לכל מטרה.