ראוטרים

 

כולנו עושים שימוש ברשת האינטרנט והאמת שאי אפשר בלעדיה. רשת האינטרנט משמשת אותנו לכל תחומי החיים, גם בבית, גם במשרד ובכל מקום שאנו נמצאים. ועל מנת שנוכל ליהנות מאינטרנט בבית או במשרד אנו זקוקים לראוטרים, או בשמם העברי נתבים.

אנו עושים ברשת האינטרנט אינספור שימושים והנתבים הם התשתית הטכנולוגית המאפשרת זאת. האינטרנט משמש אותנו לשעות הפנאי כאשר אנו רואים סרטים ביוטיוב או שולחים הודעות לחברים באפליקציות מסרים מיידיים.

האינטרנט משמש אותנו לסידורים כמו תשלום חשבונות או ביצוע פעולות בנקאיות. האינטרנט משמש אותנו לעבודה כאשר אנו עורכים ישבות זום או מעבירים מסמכים במייל. וגם כאשר אנו לומדים יש לאינטרנט שימושים רבים.

ישנן גם צורות שונות בהן אנו משתמשים באינטרנט. לפעמים באמצעות המחשב, לפעמים הטלוויזיה, הטאבלט או הטלפון הנייד. ראוטרים הם החולייה המקשרת בין רשת האינטרנט לבין כל המכשירים השונים שיש לנו בבית.

 

ראוטר סלולרי

ישנם סוגים שונים של נתבים, אך עבור הצרכן הביתי ישנו עניין גדול בראוטר סלולרי. ראוטרים סלולריים הם למעשה נתבים אלחוטיים המאפשרים לכם ליהנות מרשת WIFI ביתית ומבלי להיות תלויים ומוגבלים בחיבורים הדורשים כבלים. זה מעניק לכם נוחות וגמישות. למשל בזכות ראוטר סלולרי תוכלו להתחבר בקלות גם מהטלפון הנייד או הטאבלט.

כאשר יש לכם נתבים אלחוטיים (ראוטר סלולרי) אתם יכולים ליהנות מגמישות. תמיד ניתן להוסיף ולחבר מכשירים חדשים מבלי צורך בתשתיות כבלים.

 

ראוטרים וטכנולוגיות בית חכם

כיום ישנן ביקוש גבוה לטכנולוגיות בית חכם ואנו רואים אותם בבתים רבים. גם טכנולוגיות אלו נשענות במידה רבה על רשת האינטרנט. בין אם זה פעמון חכם לדלת, מצלמות אבטחה או תאורה חכמה לבית – כולם זקוקים לתקשורת אינטרנט.

ראוטר סלולרי מאפשר לכם ליהנות מפתרונות תקשורת מבלי להשקיע בתשתיות כבדות ויקרות של חיווט הבית.

אצלנו באתר סמארטליקס תוכלו למצוא מבחר נתבים, ומגדילי טווח WIFI מסוגים שונים. בעזרתם תוכלו ליהנות מחוויית אינטרנט נוחה וזמינה גם בבית וגם במשרד. באמצעות ראוטר אלחוטי תוכלו לחבר כל מכשיר במהירות וללא צורך בכבלים. כך תוכלו ליהנות מרשת אינטרנט, בבית או במשרד.

דילוג לתוכן