שעון חכם ספורט ורוד Catalina Richie Seven Pro + רצועה מתנה

349.00

שעון חכם ספורט ורוד Catalina Richie Seven Pro + רצועה מתנה

349.00

שעון חכם אנדרואיד Catalina Richie Wear PRO

349.00

שעון חכם ספורט Catalina Richie Femine Pink

329.00

שעון חכם מומלץ Catalina Richie Gentle

349.00

שעון חכם תומך עברית Catalina Richie Swift

399.00

שעון חכם ספורט Catalina Richie Femine Black

329.00

שעון חכם ספורט אלגנט Catalina Richie Fury Blue

349.00

שעון חכם ספורט Catalina Richie Femine Blue

329.00

שעון חכם ספורט אלגנט Catalina Richie Fury Blue Leather

349.00

שעון טלפון smart / חכם ספורט אלגנטי Catalina Richie Fury Brown

349.00

שעון smart אלגנט Catalina Richie Fury Brown

349.00

שעונים חכמים

שעונים Catalina Richie

המציאות המודרנית והטכנולוגיה המתקדמת אשר משולבת בה בכל מקום בחיי היום יום, הפכו יחד את סביבת האימון לכזו שאפשר וצריך להעשיר בצורה אקטיבית על ידי שימוש במכשיר שעון חכם שיודע לבצע בקרה ומעקב מדויק אחר מדדים פיזיולוגיים וסביבתיים ולהציג אותם למשתמש דרך ממשק אפליקטיבי נוח בסביבה המאפשרת לזקק אותם ולהפיק מהם מסקנות לשיפור שגרת האימונים.

הדרך לביצוע הבחירה הנכונה מבין דגמים רבים של שעונים חכמים לגברים ולנשים
שקיימים היום בשוק הישראלי היא למצוא מותג מקצועי כדוגמת שעוני ” Catalina Richie “; המציע לצרכן פתרון לכל הדגשים החשובים ביותר בעיצוב חוויית משתמש אופטימלית של שעונים חכמים.

קישוריות מלאה ושליטה במכשירים חכמים היא אחד ממאפייני המפתח שהופכים את שעונים חכמים ” Catalina Richie “; למותג של שעונים מומלצים בכמה קטגוריות מחיר, כאשר האפליקציה הייעודית בה נעשה שימוש לתצוגת והניתוח המתקדם של הנתונים שנאספו דרכם היא אפליקציה התואמת לשימוש גם במערכות של סמארטפונים מבוססי ” אנדרואיד ” אך גם במכשירי ” אייפון “מבוססי מערכת ההפעלה “iOS “; ולכן פועלת הלכה למעשה בכל סוגי הסמארטפונים הנפוצים בישראל.

בסמארטליקס תוכלו למצוא שעון חכם PIERRE RICHARDSON, שעוני COROS, שעוני SUUNTO, שעוני סמסונג SAMSUNG ועוד …

קונים בסמארטליקס וצוברים נקודות לרכישה עתידית!

שעון חכם זול, ואיכותי

היכולת להתממשק בצורה מלאה למכשירים חכמים נוספים, לשלוט בהם ולתעל אותם ליצירת ” מרכז שליטה חכם ” הופכת את שעוני המותג הזה לפופולריים במיוחד עבור ספורטאים וצרכנים ששגרת האימון נמצאת במרכז של אורח חייהם.

הנתונים המדויקים שמאפשרים הדגמים של שעונים חכמים לגבר ולאישה מבית “Catalina Richie ” לאסוף ולנתח בצורה מדויקת לשם העצמת הישגים בשגרת האימון כוללים בין היתר נתונים כמו דופק, לחץ דם, רמת חמצן בדם, טמפרטורת גוף ומדדים פיזיולוגיים וסביבתיים נוספים, אשר מוצגים למשתמש דרך ממשק אפליקטיבי מתקדם המאפשר לא רק שימור-ידע לטווח הארוך בצורה יעילה ונוחה אלא גם ניתוח נתונים ושימוש בהם להפקת מסקנות לצורך שיפור שגרת האימון.

ממשק המשתמש המתקדם שמציעה האפליקציה הייעודית של שעון חכם זול ואיכותי מבית המותג CATALINA RICHIE,  אשר תומכת בנוסף לעברית גם במספר רב של שפות אחרות כמו אנגלית, רוסית, ערבית וספרדית, מציע לא רק איסוף וניתוח של נתונים אלא גם שימושיות סלולרית נרחבת הכוללת שמירה של אנשי קשר, שימוש
בפונקציונליות חיוג מהיר באמצעות רמקול ומיקרופון מובנה ושימושים נוספים אשר מתבצעים באמצעות שעון חכם בצורה נוחה יותר בהשוואה לסמארטפון כמו הצבת תזכורות וכוונון שעון מעורר.

שעון חכם מומלץ, catalina richie

ממשק המשתמש המתקדם הוא רק החלק הראשון עליו מבוססים ההצלחה של שעון חכם מומלץ זה בשוק הישראלי והמעמד שלהם כמותגים פופולריים של שעונים חכמים מומלצים לספורט, כאשר החלק השני שמשלים את תמונת הצלחתם הוא המבנה האיכותי שלהם וספקטרום העיצוב הרחב בו הם זמינים לרכישה.

החומרים מהם עשויים השעונים כוללים את סגסוגות המתכת האיכותיות והעמידות
ביותר לנזקים ושריטות, זגוגיות הכיסוי העמידות ביותר במבחני קשיות ורצועות דמויות עור המשמשות להידוק מושלם של גוף השעון לפרק היד שמשלב בצורה מושלמת בין נוחות לבין ביטחון.

איכות החומרים וההרכבה של שעון חכם מומלץ זה תורמים לא רק למעמד שלהם בתור שעוני יוקרה לגברים ולנשים בקטגוריית הספורט אלא גם מעלים בצורה מהותית את התאימות שלהם לפעילות ספורטיבית בעצימות גבוהה המאפיינת את שגרת חייהם של ספורטאים מקצועיים.

ספקטרום העיצוב המגוון והרחב בו זמינים לרכישה שעוני יד לגבר ולאישה מבית ” Catalina Richie “; הוא החתיכה המשלימה את הפאזל אשר הופכת את הדגמים האיכותיים של שעונים חכמים לכאלה שמתאימים לכל אחד וכל אחת, לא רק בקטגוריית האופנה הספורטיבית לחדר הכושר אלא גם בקטגוריה של שעונים אלגנטיים מעוצבים לגברים ונשים.

שעון חכם אנדרואיד

חלק גדול מדגמי המותג שנמכרים בישראל מציגים חזות אלגנטית ומעוצבת שלא הייתה מביישת את מותגי-העל הגדולים ביותר בעולם השעונים האנלוגיים, ולמעשה העיצובים הללו הפכו את שעון חכם אנדרואד זה לכה פופולריים בשוק האופנה הישראלי עד שבקרוב עתידה החברה היצרנית להתחיל לשווק בשוק הישראלי גם דגמים נוספים של שעונים אנלוגיים לאישה ולגבר הכוללים שימוש במנגנון שעון מכני מלא.

בזכות השילוב המושלם שמציעות כל התכונות הללו בין פונקציונליות רחבה, שימושיות סלולרית חכמה, חומרים איכותיים ונוחיות שימוש מיטבית, הפכו שעונים חכמים מבית המותג לחלק מהדגמים של שעון ספורט חכם לגבר ולאישה של הנמכרים ביותר בשוק האופנה והספורט בישראל ולפופולריים במיוחד בקרב ספורטאים מקצועיים העוסקים בענפי ספורט תחרותיים ובקרב חובבי טיולים בתנאי שטח קשים הזקוקים לציוד טכנולוגי מתקדם ועמיד שאפשר לסמוך עליו.

שעון חכם, שעונים חכמים, שעון חכם מומלץ, שעון חכם לנשים, שעון חכם לגבר, שעון ספורט חכם, שעון חכם אנדרואיד, שעון חכם נשים, שעון חכם תומך עברית, שעון חכם זול, שעון חכם לאישה, שעון חכם בעברית, שעון חכם לנשים מומלץ, שעון חכם עם אקג, שעון חכם מעוצב לנשים, צמידים חכמים, שעון חכם מומלץ לאנדרואיד, שעון אנדרואיד,