פעמון דלת חכם Eufy Security Video Doorbell 2K HD

720.00

אינטרקום לבית + מוניטור “7 NETVILL

849.00

מוניטור אינטרקום מצלמה לתינוק Blaupunkt BP-9010

379.00

אינטרקום לשער + מוניטור “7 לבית פרטי NETVILL

849.00

מצלמת אבטחה חכמה לדלת BLAUPUNKT BP-S30001080HD

479.00

מצלמת אבטחה לדלת כולל פעמון ומצלמה BLAUPUNKT BP-S2000

449.00

מוניטור אינטרקום מצלמה לתינוק Blaupunkt BP-9030

646.00

אינטרקום קיט פנל משולב קודן מואר ומצלמה איכותית + מוניטור “7 לבית פרטי שער חיצוני

1,390.00

אינטרקום קיט פנל משולב קודן וקורא קרבה + מוניטור “7 לבית פרטי שער חיצוני

1,599.00

אינטרקום חכם

הבתים החכמים הפכו בשנים האחרונות לנפוצים מאד בישראל. המערכות המשוכללות, שיכולות להתאים את עצמן להרבה מאוד אלמנטים בבית, משפרות את החיים ויוצרות נוחות שקשה מאוד להשתחרר ממנה. בין אם מדובר בהדלקת המזגן או הגז מרחוק, או במתן פקודות לטלוויזיה או לתריסים, הרבה יותר קל להתנהל מבלי שצריך לבצע את הדברים בצורה פיזית ואפשר על הכל לשלוט מרחוק.

כדי ליהנות מרמת הבטיחות שבה אנו מעוניינים והיכולת לשלוט על הבית או אפילו על המשרד, כאשר איננו נמצאים, מוצע לנו אינטרקום חכם, המגיע בסוגים שונים. האינטרקום החכם שיכול להתאים לדלת הכניסה הראשית או לשער הכניסה מאפשר לנו, תודות לטכנולוגיה החדשנית המעורבת בו, לחוש תחושה של שליטה, אך בעיקר תחושה של ביטחון, שכל כך חשובה לנו ובייחוד בעידן של ימינו.

מהו אינטרקום חכם לבית?

אינטרקום חכם לבית מציע מענה למגוון רחב של צרכים, אך בעיקר הוא זה המאפשר לנו לחוש בטוחים יותר במרחב הפרטי שלנו או בכל מקום אחר, לרבות במשרד שבו אנו עובדים או אפילו בחנות שלנו. מטרתו העיקרית של אינטרקום מסוג זה למנוע הסגת גבול ולאפשר לנו לשלוט בדלת הכניסה או בשער הראשי בכל עת שנרצה והוא מגיע בשני סוגים עיקריים.

הסוג הראשון הוא אינטרקום חכם, אינטרקום אלחוטי, המשלב בין מצלמת אבטחה וגם פעמון חכם לדלת הכניסה, ואילו הסוג השני הוא אינטרקום חכם לשער החיצוני. הסוג הראשון, של דלת הכניסה יכול להתחבר ל-  WIFI ולכן איננו מצריך חיווט והכנות מיוחדות במבנה. סוג זה שולח התראות בזמן אמת גם כשאנו מחוץ לבית, כשמישהו מתקרב לדלת הכניסה למשל, וכך מאפשר לנו להגיב במהרה ובהתאם (לשוב הביתה או לקרוא לעזרה).

הסוג השני, שמתחבר אל השער החיצוני מגיע בשתי תצורות: אונליין ואוף-ליין, כאשר בזה, האונליין, ניתן לשלוט באמצעות אפליקציה ייעודית ולקבל גם התראות שונות, בשעה  שאיננו במקום. סוג זה של אינטרקום חכם מורכב ממסך – מוניטור, שעליו אנו יכולים לראות את המתרחש וכן מפנל דלת מתכתי, הכולל גם לחצן קריאה ומצלמה.

אילו יתרונות מציע אינטרקום זה?

היתרון המשמעותי של האינטרקום הוא האפשרות לפקח על אזור הכניסה לבית, על דלת הכניסה עצמה או על שער הכניסה, שהוא האזור החשוב ביותר. מדובר באזור שהוא הפתח לא רק לאורחים, אלא גם לפורצים ולעבריינים שעשויים לגרום לנזק ופגיעה במבנה, כמו גם ברכוש. באמצעות אינטרקום חכם אנו יכולים לקבל, בכל רגע נתון, מידע חשוב אודות הבית הפרטי שלנו ולהמשיך בראש שקט לעיסוקנו, גם כשפיזית איננו נמצאים במקום עצמו.

תודות לטכנולוגיה המעורבת בו, אפשר לנצל לטובת העניין גם את האינטרנט הביתי, מה שרלוונטי לאינטרקום החכם המותקן בדלת הכניסה ומחובר ישירות אל ה – WIFI.

היכן ניתן להתקין אינטרקום חכם?

את האינטרקום החכם, הכולל פעמון ומצלמת אבטחה, ניתן להתקין במקומות שונים, שכן הוא מתחבר אל רשת האינטרנט הביתית, אל ה-WIFI, והשימוש בו איננו נעשה באמצעות חוטים.

מכיוון שהוא כולל מצלמה איכותית מאד ועדשה, בין הטובות והמשוכללות בתחום זה, אפשר לראות בעזרתו כל מה שקורה מחוץ לבית, וברזולוציה שאין כמותה! בדגמי אינטרקום חכם מסוימים ניתן אפילו לצפות במתרחש בתנאי חושך מוחלט לחלוטין וגם ללא תאורה חיצונית.

אילו דגמי אינטרקום חכם לבית ניתן למצוא כיום?

על מנת להציע את הפתרון הנכון ואת המענה הנדרש לכל אחד, אפשר למצוא כיום דגמים שונים של אינטרקום חכם לבית הפרטי. ברשימה זו נמצא את ה – ISAFE, המשלב בין מצלמת אבטחה איכותית לפעמון דלת. תודות לדגם זה הופכת דלת הכניסה שלנו לאמצעי בטיחות ברמה גבוהה מאד.

הטכנולוגיה המיושמת בדגם ISAFE מאפשרת לנו לזהות תנועה גם במרחק של חמישה מטרים ובזווית של 110 מעלות ולקבל התראה בכל רגע נתון לאפליקציה המותקנת בסמארטפון שלנו. דגם נוסף, שגם הוא מספק כיום מענה מתאים למעוניינים בבטיחות ובאיכות, הוא האינטרקום קיט פנל + מוניטור המיועד לשער החיצוני של הבית.

דגם זה כולל מערכת אינטרקום ייחודית, המאפשרת צפייה ברמה גבוהה, חוויית שיחה שאין כמותה וכן פתיחת השער מרחוק. תודות למצלמה האיכותית הכלולה בו אפשר להשיג כיסוי מקסימאלי של השטח ולצפות באורח המגיע. התקנת המערכת פשוטה ונוחה, מה שהופך אותה לפופולארית מאד.

מה חשוב לקחת בחשבון לפני שמתקינים אינטרקום חכם?

מכיוון שיש דגמים וסוגים שונים, חשוב מאד לקחת בחשבון כמה פרמטרים לפני התקנתו של האינטרקום החכם המתאים. ראשית, יש להגדיר את הצרכים ואת התקציב וכן להתייחס לאותה נקודה, אותו מקום שבו מעוניינים להתקין את המערכת עצמה. מומלץ מאד לפנות למומחים בתחום ולבקש סיוע בבחירה. בסופו של דבר, מטרתו העיקרית של האינטרקום היא להציע לנו את הבטיחות שכל כך חשובה לנו ללא דאגות מיותרות ובנוחות מלאה.

בחירה נכונה של אינטרקום חכם תשפר את איכות החיים שלנו, ובתנאי שתעשה כהלכה. אצלנו, בסמארטליקס, תמצאו מגוון רחב של פתרונות שיאפשרו לכם ליהנות ממרחב בטוח יותר, ביניהם אינטרקום חכם המתבסס על טכנולוגיות חדשניות, יעילות שמוכיחות את עצמן מזה לא מעט שנים.

כל המוצרים שלנו עומדים בתקנים מחמירים ומוצעים לכם במחירים אטרקטיביים במיוחד. צוות החנות ישמח לסייע לכם בבחירתו של המוצר המתאים לכם, תוך התייחסות הן לצרכים שלכם והן לתקציב העומד לרשותכם.