אוזניות ספורט אלחוטיות Jabra Elite75t Black

480.00

אוזניות ספורט אלחוטיות Jabra Elite75t Titan עם סינון רעשים

480.00

אוזניות לריצה Jabra Elite 2

269.00

אוזניות מומלצות Jabra Connect 5t

598.00

אוזניות Jabra

בדקנו 20 אוזניות Jabra. יצרן זה מתמחה בציוד שמע וויזואלי כדי לעזור לך להישאר מחובר לעמיתיך. האוזניות שלהם נוטות להיות מתוכננות לביצוע שיחות, כך שהמיקרופונים המשולבים שלהן בדרך כלל מתפקדים טוב יותר משאר המתחרים

עם זאת, הם עדיין מייצרים כמה מוצרים מגוונים כמו אוזניות ספורט ועוד …

אם אתם מחפשים את הטוב שבטוב ביותר, Jabra Elite 7 Pro True Wireless הן אוזניות ה-Jabra הטובות ביותר שבדקנו. לאוזניות קלות משקל אלו יש התאמה נוחה ויציבה, מה שהופך אותן לבחירה מוצקה עבור אימונים או הפעלות האזנה ארוכות.

הם גם מעוצבים היטב ובעלי אישור IP57 לעמידות בפני אבק וטבילה במים. פרופיל הסאונד הניטרלי שלהם הוא די תכליתי עבור מגוון ז’אנרים של אודיו, אך ניתן להתאים אותו לטעמך, הודות ל-EQ הגרפי וההגדרות הקבועות מראש של האפליקציה הנלווית שלהם.

הסוללה שלהם מחזיקה מעל שמונה שעות ברציפות, וזה טוב לימים ארוכים במשרד או בדרכים. תיק הנשיאה שלהם מספק שלושה מטענים נוספים אם אתה צריך אותם

בניגוד ל-Jabra Elite 3 True Wireless, יש להם מערכת ביטול רעשים אקטיבית (ANC) כדי לעזור לחסום כמות הגונה של רעשי סביבה. למרות שה-ANC לא משפר בהרבה את יכולות בידוד הרעשים הפסיביות שלהם, הם עדיין יכולים לחסום יותר צלילים בטווח הביניים כמו פטפוטים ברקע מאשר אחיהם הפשוטים והידידותיים לתקציב.

לרוע המזל, ה-ANC שלהם מתקשה להפחית את הרעש הנמוך של מנועי האוטובוס, מה שיכול להיות מתסכל אם אתה נוסע לעבודה.