שעוני COROS

בעולם של מוצרי ספורט וטכנולוגיה המיועדים להעשיר את חוויית האימון של המתאמן ולעזור לו לשפר את ההישגים שלו בצורה מגמתית, אחד המוצרים החשובים ביותר שיכול לסייע לעיצוב חוויה מושלמת של אימון מודרני פרודוקטיבי הוא שעון ספורט חכם המאפשר מעקב מדויק אחר מדדים גופניים ונתונים פיזיולוגיים שונים במהלך שגרת האימונים.

מי שמחפש לעצמו שעון חכם לספורט שיענה בצורה מושלמת על כל הצרכים הספורטיביים שלו, יוכל לסמוך על אחד המותגים המובילים בתחום זה – שעוני קורוס (Coros) – אשר מציעים למשתמש לא רק תאימות לפעילות ספורטיבית המתבצעת בעצימות גבוהה אלא גם פונקציונליות חכמה נרחבת ומענה מלא לכל הנקודות אשר רוכש פוטנציאלי של שעון ספורט לנשים או לגברים צריך לשים לב אליהן.

בסמארטליקס יש מספר דגמים של שעוני COROS, שעון חכם ספורט דופק קורוס COROS APEX 42mm, שעון חכם ספורט דופק קורוס COROS PACE 2 ועוד…

תוכלו למצוא גם שעוני SUUNTO, שעוני סמסונג SAMSUNG ועוד…

רוכשים בסמארטליקס וצוברים נקודות לרכישה עתידית!

קורוס

אחת מנקודות החוזק העיקריות של שעוני ” קורוס ” באה לידי ביטוי בתחום שנחשב לאחד מהמרכזיים בעיצוב איכות חוויית המשתמש של שעונים חכמים לספורט, שהוא איכות החומרים מהם מורכבים ועשויים גוף השעון ורצועת ההידוק שלו לפרק היד.

בתחום זה חשוב לכל מתאמן באשר הוא לעשות שימוש רק בחומרים עמידים וקשיחים אשר ימנעו שריטות ובמקביל לבחור בחומר המאפשר אוורור של פרק היד ומונע תגובה שלילית עם עור הגוף שיכולה לפתח אדמומיות בחשיפה ממושכת להזעה
לאורך האימונים.

הדגמים של שעוני ספורט מומלצים מבית ” קורוס ” עונים על כך בעזרת שימוש בגוף
עשוי סגסוגות טיטניום או פלדת אל-חלד, זכוכית ספיר עמידה לשריטות ורצועת הידוק איכותית מסיליקון שמספקת שילוב מושלם בין נוחות שימוש להידוק מלא המאבטח את השעון לפרק היד.

שעון דופק מומלץ, קורוס

הפונקציונליות הטכנולוגית הגבוהה היא הדבר השני שהופך את שעוני המותג הללו לפופולריים מסביב לעולם ובייחוד בקרב ספורטאים מקצועיים, זאת מכיוון שמדובר למעשה במאפיין העיקרי שמבדיל שעון “רגיל” ממכשיר שעון דופק מומלץ שיכול להעצים ולשפר את חוויית האימון.

הדרך בה מועצמת חוויית האימון בעזרת שעוני ספורט חכמים היא דרך איסוף מידע משתמש מדויק וביצוע ניתוח מעמיק של נתונים שנאספו לאורך זמן במטרה להפיק מסקנות שיהיה ניתן להתאים ולשנות על פיהן את שגרת האימון של המתאמן ולהפיק ממנה את התוצאה הטובה ביותר, וכל זאת נעשה בשעוני המותג במסגרת המבוססת על מערכת ההפעלה הפתוחה “אנדרואיד” אשר מאפשר שימוש בכלים טכנולוגיים למדידה של נתונים פיזיולוגיים וסביבתיים רבים.

הממשק האפליקטיבי המתקדם של שעון דופק מומלץ מבית ” קורוס ” מאפשר התחברות למכשירי סמארטפון וטאבלט ותצוגה נוחה של נתונים פיזיולוגיים וסביבתיים רבים, אותם יכול המשתמש לא רק לצבור לטווח הארוך במטרה לבצע שימור-ידע ומעקב אלא גם לנתח בצורה מעמיקה ללא צורך בתוכנות או אפליקציות חיצוניות.

בין הנתונים הפיזיולוגיים והסביבתיים הללו נכללים נתונים חיוניים כמו דופק ולחץ דם, שריפה קלורית ממוצעת, מספר צעדים לדקה ולשנייה, רמת חמצן בדם, מיקום
מבוסס GPS ונתונים אטמוספריים וברומטריים של גובה, לחץ אוויר ועדכוני מזג אוויר, אשר יוצרים יחדיו סביבת אימון טכנולוגית מתקדמת בה מתבצע איסוף ותיעול ידע ברמת האיכות הגבוהה ביותר.

הנתונים הללו, אשר נמדדים בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת שמכילים השעונים החכמים, מוצגים למשתמש דרך אפליקציית השימוש הייעודית של Coros; בה ניתן לבצע ניתוח מתקדם שלהם במספר רזולוציות ושכבות מידע בזמן אמת או בהסתכלות לאחור.

שעון ספורט

תחום “טכני” נוסף שקשור למפרט המכשיר החכם עצמו ומהווה שיקול חיוני ביותר עבור כל מי שמחפש לרכוש שעון לספורט חכם שיהיה בשימוש לאורך זמן ותוך כדי ביצוע של פעילות ספורטיבית בעצימות גבוהה, הוא חיי סוללה ארוכים, אשר צריכים “להחזיק בחיים” את הטכנולוגיה המתקדמת שקיימת במכשיר ואת כל פונקציונליות שימור ואיסוף הידע שלו לאורך פרקי זמן של כמה עשרות שעות במצב של שימוש מלא ואף לאורך יממות שלמות של שימוש במצב “חיסכון בסוללה” הקיים בדגמים מסוימים.

בתחום זה, שעוני “קורוס” ידועים כשעונים באיכות הגבוהה בהרבה מעל הממוצע
בהשוואה למחיר שלהם, מכיוון שהם מציעים למשתמש חיי סוללה ארוכים יחסית בכל מצבי השימוש במכשיר.

בזכות השילוב בין כל התכונות הללו, העיצוב הספורטיבי והנוח לשימוש שלהם, הפונקציונליות החכמה המורחבת, הממשק האפליקטיבי בעזרתו מתבצע ניתוח הנתונים והמסקנות המתקדמות אליהן ניתן להגיע בעזרתו הופכים את שעוני המותג לפופולריים במיוחד בקהילות העוסקות בספורט מקצועי כמו ריצה, שחייה ושיט וכן בחוגים חובבניים ומקצועיים של טיילים הזקוקים לציוד העמיד בפני תנאי שטח קשים.