מציג 1–12 מתוך 147 תוצאות

מסרק כינים חשמלי המקורי | מסרק סמיך V-comb

159.00

סלקל לתינוק 2 ב 1 PREMIUM

1,649.00

מוצרי תינוקות וילדים נועדו אמנם לשרת כמובן ילדים ותינוקות אך לא פחות מכך מיועדים מוצרים רבים בקטגוריה זו לשרת ובעיקר להקנות הרבה שקט נפשי להוריהם, בעיקר כאשר מדובר במוצרים המיועדים להגברת יעילותו של הפיקוח ההורי אחר התנהלותם של תינוקות וילדים וסיוע להורה בווידוא בטיחותו, שלומו ובריאותו של הילד או התינוק.

במטרה לאפשר להורים לנצל לטובתם את הטכנולוגיה המתקדמת של העידן המודרני ואת סביבת המכשירים החכמים שכבר מזמן נכנסה לכל בית בישראל ובכל מדינה מתקדמת אחר מסביב לעולם, ישנם כמה מוצרי ילדים ותינוקות שכל הורה
יכול לעשות בהם שימוש כדי לוודא שכל בני המשפחה שלו נמצאים כל הזמן בסביבה בטוחה ובתנאים אופטימליים.

בסמארטליקס תוכלו למצוא טאבלטים לילדים, אוזניות לילדים, מוניטור לתינוק, שעונים חכמים לילדים מבית קידי ווטש, KIDI WATCH, ומבית SAFEKID…

קונים בסמארטליקס וצוברים נקודות לרכישה עתידית.

מוניטור לתינוק

תינוקות וילדים קטנים הנמצאים בטווח הגילאים הצעיר ביותר עליו צריך ליישם פיקוח הורי יעיל לשם שמירת הסביבה הבטוחה דורשים בדרך כלל שימוש באמצעי מעקב ישירים כמו מוניטור לתינוק הנקרא באנגלית baby monitor או מצלמה לתינוק אשר מחוברת למכשיר מוניטור תינוק המצויד במגוון מכשירי מדידה ואינדיקטורים קוליים אשר מאפשרים להורה לפקח ביעילות ובצורה ישירה אחר בני המשפחה שעדיין אינם נמצאים בגיל המאפשר לבצע יחד איתם פיקוח בשיתוף פעולה.

חשיבותם הפוטנציאלית של מכשירי מוניטור לתינוק עשויה להיות כזו שמבדילה לעיתים בין מצב חירום שעבר בשלום לבין סכנת חיים, ולכן אסור בתכלית האיסור להתפשר בנוגע לאיכותם או לבצע רכישה לא מושכלת שלהם שאינה מתייחסת לדגשים החשובים ביותר עבור מכשירים חשובים אלו.

התכונות החשובות ביותר של מכשירי מוניטור לתינוק נובעות כמובן מהצורך של ההורה לבצע פיקוח מסביב לשעון באופן רצוף ומידי אחר תינוקות או ילדים קטנים בגילאים צעירים מאד שעדיין אינם עצמאיים, ולשם כך נדרש מכשיר אשר מצויד במגוון רחב של אמצעים טכנולוגיים מקבילים כמו מצלמה איכותית ברזולוציה גבוהה, מיקרופונים ורמקולים, וכן מבוסס על מערכת הפעלה המאפשרת קישוריות אלחוטית או סלולרית מלאה.

הסוג הבטוח והיציב ביותר של חיבור אלחוטי הוא חיבור מבוסס בלוטוס אשר קיים כמעט בכל מכשיר מוניטור לתינוק ומאפשר להורה לעקוב מקרוב דרך יחידה עם מסך כדי לפקח על התינוק בכל רגע נתון, אך כדי לאבטח קישוריות מלאה זו מסביב לשעון ישנם
מכשירי מוניטור לתינוק שמאפשרים גם חיבור אלחוטי WIFI לאינטרנט אשר נחשב ליעיל יותר מהבחינה שאין הגבלת מרחק בין המצלמה לאפליקציה הייעודית.

שעון חכם לילדים

פיקוח הורי בגילאים מבוגרים יותר בקרב ילדים צעירים שמתחילים בחיים עצמאיים כבר אינו מתבצע באמצעות מוניטורים או מצלמות אלא באמצעים טכנולוגיים המאפשרים לילד יותר חופש ועצמאות אך במקביל עדיין מספקים להורה דרך לפקח אחריו ולתקשר אתו במטרה לבסס אחריות הדדית שתסיר לאיטה את הצורך בפיקוח לאורך הזמן.

אמצעים טכנולוגיים אלא התקדמו באופן ניכר בשנים האחרונות והיכן שפעם רק סמארטפון היה יכול לסייע, היום שעוני טלפון לילדים מצליחים לעשות את
אותה עבודה באיכות גבוהה יותר של חוויית ונוחות שימוש עבור הילד וללא הסיכון של אובדן המכשיר אז היה כרוך מאז ומתמיד בשימוש במכשירים חכמים בקרב ילדים בגילאים צעירים.

שעוני טלפון לילדים מטבעם הם בעלי פונקציונליות מורכבת יותר בהשוואה למכשירי מוניטור לתינוק מכיוון שהם צריכים לא רק לאפשר להורה להגיב במידת הצורך למקרה בו הילד זקוק לעזרה אלא גם לשדרג את הסביבה הטכנולוגית של הילד בעזרת פונקציונליות המתעלה על זה של מכשיר סמארטפון רגיל בכדי להצדיק את קיומם, ובדרך הרבה יותר בטוחה.

במטרה להרוויח את הפונקציונליות המלאה הזו ישנו צורך קודם כל לבחור בהכרח במכשיר שעון חכם אשר מבוסס או מתממשק למערכת ההפעלה ” אנדרואיד ”
או למערכת ההפעלה של מכשירי ” אייפון ” אשר מציע ממשק משתמש מתקדם באמצעות אפליקציה ייעודית להורים שמאפשרת מעקב מלא אחרי הילד.

באמצעות ממשק זה, שהוא החלק הראשון בפאזל של השימושיות הרחבה של שעוני טלפון לילדים, ההורה יוכל להשתמש בו כדי לפקח אחר מיקומו ומצבו הבריאותי של הילד.

החלק השני בפאזל של השימושיות המלאה שהורה צריך לקבל ממכשירי שעוני טלפון לילדים נובע מעצם הייחוד שלהם בתור שעוני טלפון אשר נבדלים מסוגים אחרים של שעונים חכמים לילדים.

ההבדל הקריטי הזה נעוץ בעובדה שמכשירים אלו הם למעשה שעונים חכמים לילדים עם סים אשר כוללים פונקציונליות סלולרית מלאה ומאפשרים לעשות שימוש במכשיר לצורך תקשורת בשיחות והודעות כמו בכל מכשיר חכם אחר.

כדי להרוויח פונקציונליות זו חשוב לוודא כי דגם מסוים של שעון חכם לילדים אכן כולל בתוכו סים וכן מותקנים בו מיקרופונים ורמקולים אשר מאפשרים ביצוע של
שיחות קוליות ולא רק שימוש במערכת מבוססת התראות והודעות טקסט.

מוניטור לתינוק, מצלמה לתינוק, baby monitor, מוניטור מצלמה לתינוק, בייבי מוניטור, מצלמה לתינוק שילב, מוניטור לתינוק ksp, מצלמת מוניטור לתינוק, מוניטור תינוק, מוניטור לתינוק מומלץ, vtech מוניטור

שעון חכם לילדים, קידי ווטש, שעון קידי ווטש, שעון חכם לילדים זאפ, שעון ילדים חכם, שעון לילדים ksp, שעון gps לילדים, שעון פלאפון לילדים, שעון חכם לילדים שיאומי, שעון טלפון חכם לילדים, טלפון שעון לילדים, שעון חכם לילדים מחסני חשמל, שעון חכם לילדים מומלץ, שעון kidiwatch, קידיוואצ, שעון חכם לילדים עם סים, שעון חכם לילדים בעברית, שעון טלפון לילדים מומלץ, שעון חכם לילדים ksp,