מציג 1–12 מתוך 239 תוצאות

שעון חכם ספורט ורוד Catalina Richie Seven Pro + רצועה מתנה

349.00

שעון חכם ספורט ורוד Catalina Richie Seven Pro + רצועה מתנה

349.00

שעון לגבר Roberto Marino RM3435

299.00

שעון עור חום Roberto Marino לגבר רוברטו מרינו דגם RM1423

199.00

שעון לנשים צבע כסף דגם Roberto Marino RM1611

299.00

שעון חכם אנדרואיד Catalina Richie Wear PRO

349.00

שעונים נחשב לחלק מפריטי העיצוב והאופנה החשובים ביותר לעיצוב הסופי של כל לוק ולהצגת חזות מקצועית ומהוקצעת, אך בעת בחירה של שעון מומלץ יש לא מעט שאלות שצריך לדעת לענות עליהן בדרך לבחירה של השעון הנכון.

לא משנה אם אתם מחפשים שעון לגבר או שעון לאישה, שעונים חכמים לילדים או אפילו שעון ספורט, במטרה לבצע רכישה חכמה של שעון צריך לענות קודם כל על
מספר שאלות מכווינות שדרכן אפשר לבצע את הבחירה הנכונה שעונה בדיוק על הצרכים שלכם.

שעון אנלוגי, או שעון חכם?

השאלה הראשונה ללא ספק שצריך לענות עליה בעת רכישה של שעון חדש היא האם מדובר בפריט עיצובי שיהיה בדרך כלל שעון אנלוגי

או האם ישנו צורך במכשיר שעון חכם לספורט או לצורך דומה שאינו יכול להיות שעון אנלוגי פשוט משום שהוא אינו מציע את הפונקציונליות הדרושה למשתמש.

שעונים אנלוגיים מהווים את הבחירה המושלמת למי שמחפש ” לסגור את הלוק ” ולהשלים לעצמו מראה מחויט ונקי של מקצוען אמיתי, אך מי שמחפש שעון חכם לספורט שיעזור לו לעקוב אחר האימונים שלו בעזרת התממשקות לאפליקציה חכמה לא יוכל כמובן לעשות בהם שימוש,

ולכן זאת השאלה הראשונה שצריך לדעת אליה את התשובה בכל מקרה לגופו כדי לדעת כיצד להתקדם עם תהליך בחירת השעון.

הבחירה בשעון אנלוגי היא בחירה שלרוב מעורבים בה פחות שיקולים טכניים שאפשר לגבש לגביהם המלצה אובייקטיבית מכיוון שהיא מכוונת בדרך כלל בעיקר לפי העדפה עיצובית אישית של הצרכן,
אך יש לציין שכמעט בכל המקרים שעון אנלוגי לגבר או לאישה יהיה בחירה יוקרתית וגם יקרה יותר לעומת שעונים חכמים או שעוני ספורט וכושר, ולכן המאפיין החשוב ביותר בו צריך להתמקד מי שמחפש לעצמו שעון אנלוגי חדש יהיה בראש ובראשונה המחיר.

בנוסף, מאפיין חשוב נלווה של כל שעון אנלוגי הוא הרצועה בה הוא קשור לפרק ידו של המשתמש, אשר מלבד אלמנט עיצובי ששוב נתון להעדפה אישית של הצרכן, אמורה גם לשמש אלמנט פרקטי שצריך לקחת אותו בחשבון על ידי בחירה בדגם שכולל רצועה מעור אמיתי או אלטרנטיבה באיכות דומה.

בסמארטליקס תוכלו למצוא, שעון יד לגבר, שעון לנשים, שעון לאישה, שעוני יוקרה לגבר, שעוני גברים, שעון לגבר יוקרתי, שעונים לגבר מותגים, שעון דיגיטלי לגבר, שעון שחור לגבר, שעון אלגנטי לגבר, שעון יד לאישה, שעון ספורטיבי לגבר, שעון כסף לגבר, שעון צמיד לאישה, שעונים לגבר במבצע, מותגי שעונים לגבר, שעון יד דיגיטלי לגבר, רוברטו מרינו, שעוני גברים מותגים במחירים הכי טובים בארץ!

שעונים חכמים

הבחירה מבין מגוון של שעונים חכמים כמו למשל שעוני ספורט וכושר או שעוני טלפון מסוגים שונים המציעים שילוב בין ” טיים-קיפינג ” לבין שימושיות מתקדמת שמחקה שימושיות בסיסית של טאבלטים או סמארטפון, היא תהליך הרבה יותר מורכב, אך הבסיס שלו עומד כמעט תמיד על שתי “רגליים ” עיקריות שהן:

אורך חיי הסוללה וסוג ונראות ממשק המשתמש של האפליקציה בעזרתה מחובר אותו
שעון חכם לסמארטפון.

הבחירה בממשק משתמש אידיאלי היא נושא המשלב בין פרקטיות ונוחות שימוש

לבין נראות ולכן גם היא נוטה להתבצע בצורה שתהיה רלוונטית בכל מקרה לגופו לפי העדפה אישית של הצרכן,

אך חשוב לבצע אותה בצורה מודעת ולא להתפשר על שעון חכם שנראה טוב על
היד בלי לבדוק את ממשק המשתמש של האפליקציה שלו.

בצורה דומה, מכשיר שעון חכם עם חיי סוללה קצרים (מתחת לרף מינימלי של 6 שעות עבודה רצופה) יכול להיות כאב ראש לא קטן בשגרת אימונים בעצימות גבוהה, ולכן גם כאן לא מומלץ לעולם להתפשר על מראה חיצוני לעומת יכולות טכניות.

אם אתם מחפשים שעון כושר, או שעון ספורט חכם, אנו ממליצים לבחון את שעוני COROS, קורוס מותג אמריקאי מוצלח, או שעוני SUUNTO, שעון סונטו שלאט לאט תופסים מקום גבוהה בין שעוני הספורט הפופולאריים.

אם אתם בקטע של שעון חכם אך ללא כל תכניות האימון המתקדמות, במקרה זה עדיף ללכת על שעוני סמסונג SAMSUNG, שעון חכם PIERRE RICHARDSON, שעונים CATALINA RICHIE.

שעון חכם לילדים

בחירה של שעון חכם לילדים יכולה גם היא להציב מגוון לא מבוטל של שיקולים פרטניים כמו למשל כמה תהיה רחבה או מוגבלת השימושיות הסלולרית והחכמה של שעוני טלפון במטרה לשמור על יכולת פיקוח הורי אחרי ההתנהלות של הילד או האם תהיה בכלל לאותו שעון ילדים חכם שימושיות סלולרית וגישה לאינטרנט מסיבה זו.

בנוסף לשאלות הנוגעות לפונקציונליות החכמה שלו, אשר מסתכמות
למעשה בשאלה האם לקנות שעון חכם עם סים או לבחור באלטרנטיבה המנותקת מהרשת, בעת בחירה של שעון פלאפון לילדים להתחשב גם בשיקולי עלות ולהתרחק בגינם מבחירה בדגמים של שעונים אנלוגיים מכיוון שהשילוב בין פונקציונליות גבוהה לבין מחיר סביר הוא זה שדוחף בדרך כלל את הבחירה בשעון הנכון עבור ילדים.

יש כיום שעון חכם לילדים עם סים, שתומך ברשת סלולארית 4G, או 2G.

ההמלצה שלנו ללכת על שעון טלפון חכם לילדים 4G, מכיוון שרשת סלולארית זו יציבה יותר, ישנה קליטה כמעט בכל מקום, והגלישה באינטרנט מהירה יותר.

שעון חכם לילדים מומלץ, הוא שעון שיספק פונקציות מגוונות לשמירה על ילדיכם.

כצו GPS, טווח ביטחון, שיחות וידאו, האזנה מרחוק, כפתור חירום….

מבחינת השפה, לדאוג לשעון חכם לילדים בעברית, כי יש כאלה בארץ שלא תומכים בעברית

בסמארטליקס יש לנו שני מותגים נחשבים ואיכותיים, קידי ווטש, SAFEKID

שעון קידי ווטש מגיע עם סים מובנה, שעון SAFEKID מספק יותר גמישות בבחירת ספק הסלולאר והסים.