צפה ליותר, שלם פחות!

אוזניות

מתחייבים למחיר הזול בארץ במגוון רחב של מוצרים

מי מאיתנו אינו עושה שימוש באוזניות?

בעזרתן אנו יכולים להאזין למוזיקה, לעשות שיחות בזום ולשחק במשחקי המחשב להנאתנו. בקטגוריה זו תוכלו למצוא מבחר אוזניות אלחוטיות מכל הסוגים. אוזניות בלוטוס וגם אוזניות חוטיות המתאימות לכל סוג של שימוש.

בטרם רוכשים אוזניות, חשוב להגדיר לעצמכם אילו אוזניות אתם מחפשים. השאלה הראשונה היא האם תרצו אוזניות בלוטוס אלחוטיות, או אוזניות המחוברות בכבל.

היתרון של אוזניות המחוברות בכבל הוא שהן מקבלות את הספקת החשמל ממכשיר השמע (למשל המחשב) ואינן דורשות הטענה. אך מצד שני הן מגבילות ביכולת התנועה.

השאלה השנייה היא האם תרצו אוזניות הנכנסות לתוך האוזן, או אוזניות המתלבשות עם קשת על הראש. גם כאן ישנן שאלות של העדפות ונוחות אישית. אוזניות קשת הן גדולות ומגושמות יותר, אך מצד שני הן יכולות להעניק בידוד טוב מפני רעשים ואיכות שמע גבוהה יותר.

כמו כן ישנן אוזניות המצוידות במיקרופון מובנה ויכולות להתאים מאוד למי שנזקק לקיים שיחות זום או לשוחח במהלך משחקי המחשב. אוזניות הקשת זוכות לפופולריות בעיקר בקרב אלו המחברים אותן למחשב. גם הן קיימות בגרסאות חוטיות או בתור אוזניות בלוטוס (לפעמים אפילו שילוב של שניהם).

הסוג השני הוא אוזניות In-Ear / Ear-Buds – אלו הן אוזניות אלחוטיות, בדרך כלל, העושות שימוש בטכנולוגיית בלוטוס. אך בהחלט קיימות גם בגרסאות חוטיות. המיוחד באוזניות אלו הוא שהן נכנסות לאפרכסת האוזן או תעלת האוזן. אלו הן אוזניות קטנות וקומפקטיות וניתן בקלות לשאת אותן לכל מקום.

אוזניות אלו יכולות להתאים לביצוע שיחות טלפון וגם האזנה למוזיקה. לא כל אוזניות בלוטוס הן בעלות אותה האיכות ואם בכוונתכם להאזין למוזיקה יש לבחור באוזניות איכותיות המספקות צליל נקי.

היתרון של אוזניות הנכנסות לאוזן הוא שהן מספקות בידוד מפני רעשי רקע, אך לא תמיד הן נוחות בשימוש ממושך. אלו הן האוזניות אשר בדרך כלל תעדיפו עבור הטלפון הנייד. הדגמים האלחוטיים יכולים להתאים לאימון בחדר הכושר ופעילויות שונות.

בקטגוריה זו תוכלו למצוא מבחר של אוזניות בלוטוס ואוזניות חוטיות מכל הסוגים. בסמארטליקס פתרונות טכנולוגיים לבית תוכלו למצוא את האוזניות שישמשו אתכם לעשות שיחות במהלך יום העבודה, כמו גם את האוזניות לצורך האזנה למוזיקה או אוזניות אלחוטיות למשחקי המחשב.

דילוג לתוכן