מטען חכם לסוללות ליתיום LCD 18650 26650 21700 18350 AA AAA 3.7V/3.2V/1.2V

150.00

מטען סוללות ליתיום USB

90.00

מיני פאנל סולארי 28W

382.00

כולנו עושים שימוש במכשירי חשמל ניידים ואלו עושים שימוש בסוללות. ואם אנו כבר עושים שימוש במכשירים שכאלו, עדיף שנעשה זאת באמצעות סוללות נטענות.

סוללות נטענות יכולות לשמש אותנו לצורך תפעול של מכשירים ואביזרים השונים, בבית ומחוץ לבית. הן יכולות להיות שימושיות מאוד בטיולים, נסיעות וטיסות. לצורך העניין אלו יכולים להיות פנסים, מכשירי רדיו, מאווררים ניידים, מצלמות דיגיטליות, מכשירי ניווט, צעצועים וסוגים שונים של גאדג‘טים.

 

מדוע להשתמש בסוללות נטענות

בעבר השתמשנו בסוללות רגילות אותן השלכנו לאשפה לאחר השימוש. הדבר גם גרם לנו להוצאות גדולות על רכישת סוללות, וגם גרם לנזק סביבתי. כיום יש לנו את האפשרות להשתמש בסוללות הניתנות להטענה. כך אנו יכולים גם לחסוך כסף וגם להפחית את הנזק הסביבתי. כל מה שאנו צריכים זה לרכוש סוללות ומטענים.

ניתן לרכוש מטען לסוללות נטענות המגיע בתור חבילה עם הסוללות וניתן לרכוש אותם בנפרד. בעזרת סוללות ומטענים תוכלו תמיד ליהנות מבטריות טעונות. תוכלו לקחת אתכם חבילת סוללות ומטענן לסוללות נטענות אל הטיול או הנסיעה, וכך לעשות בהן שימוש חוזר.

הטכנולוגיות המתפתחות מספקות לנו סוללות נטענות המתאימות לשימושים רבים. מטען לסוללות נטענות המאפשר הטענה מהירה וחיי מוצר ארוכים. זהו בדיוק מה שאתם צריכים על מנת לחסוך לעצמכם את הצורך ברכישות חוזרות של סוללות והוצאות מיותרות.

השימוש בסוללות ומטענים הוא הדבר הכי פשוט שיש. כל מה שצריך זה להכניס את הסוללות למטען ולחבר אותו לחשמל. כיום ישנם מטענים מהירים המספקים לכם חיווי על מצב הסוללה וזמן ההטענה והשימוש הופך לפשוט ונוח.

 

סוללות ומטענים זה סמארטליקס

מחפשים סוללות נטענות ומטענים? כאן באתר סמארטליקס תוכלו למצוא סוללות של מיטב היצרנים. יש לנו סוללות נטענות מכל הסוגים המתאימות לכל המכשירים: סוללות CR123, סוללות AA, סוללות AAA וסוללות 9V.
אצלנו תוכלו למצוא מטען לסוללות נטענות המתאים עבור 2 סוללות, 4 סוללות ואפילו 8 סוללות, כמו גם מטעני USB לסוללה בודדת (בעלת חיבור USBׂׂׂׂ). אנו מקפידים על מטענים מתקדמים הכוללים בקרה נגד טעינת יתר ומאפשרים לשמור על חיי הסוללה.