מציג 1–12 מתוך 80 תוצאות

קורקינט מתקפל עם גלגלים גדולים SCOOTER

299.00

ג‘קוזי מתנפח ל 6 אנשים דגם TEKAPO COMFORT

5,673.00

מכשיר הליכה באוויר אייר ווקר מכשיר סקי air walker

549.00

מכשיר כושר לבטן, 5 דקות אימון, מסך LCD

299.00

טרמפולינה עם ידית | טרמפולינה אישית 1 מ קוטר

349.00

סירת גומי מתנפחת WILDRIVER דגם BT-88822

773.00

ג‘קוזי מתנפח ל 8 אנשים URBAN RIMBA

9,273.00

ג‘קוזי MSpa ל 6 אנשים Carlton Muse

11,773.00

ג‘קוזי מתנפח עגול ל 8 אנשים BERGEN

6,473.00

סטפר 6 ב 1 מולטי פונקציונלי לאימון אירובי

525.00

עגלת שטח מתקפלת 7.4″ גלגל כושר נשיאה 100 קילו FW100

399.00

מחפשים להרחיב את המגוון הביתי שלכם של מוצרי ספורט כדי ליצור בבית אווירה ספורטיבית שתעזור להכניס אתכם לכושר ולעצב לכם את הגוף לקראת הקיץ המתקרב?

מוצרי כושר ביתיים מתחלקים לסוגים רבים של מוצרים אשר מסייעים למתאמן ליצור סביבה אקטיבית ופרודוקטיבית בחלל האימונים הביתי, כאשר בדור המודרני המתקדם של מוצרים ביתיים המשפרים את סביבת ואפקטיביות הפעילות הספורטיבית מה שמחפש בדרך כלל הצרכן הוא מוצרי כושר חכמים המציעים מעקב מדויק אחר נתונים פיזיולוגיים בצורה שהופכת את העיסוק לספורט למדויק ואפקטיבי יותר.

שעון ספורט

המוצרים הראשונים שמשתייכים לקטגוריה של מוצרי כושר חכמים המסייעים למעקב אחר האימונים וכמובן גם להפקת תוצאות מיטביות מכל אימון ואימון, הם שעוני ספורט חכמים אשר מכונים בדרך כלל בכינוי הכללי ” שעון חכם ” (סמארטוואטץ) אך למעשה יש סוגים רבים שלהם אשר כל אחד מהם מיועד למטרה ייעודית של מדידת מדדים ונתונים פיזיולוגיים שונים ושימור שלהם לאורך שגרת האימונים.

כל מי שמחפש שעון חכם לספורט ורוצה למצוא תמורה טובה לכסף שלו
יצטרך קודם כל להתחשב בכמה מאפיינים בסיסיים שהופכים כל שעון ספורט חכם למוצר שמציע לצרכן את הערך הטוב ביותר עבור הכסף שלו.

המאפיינים החשובים ביותר של שעוני ספורט מומלצים שצריך לחפש בכל דגם של שעון ספורט חכם שאתם עומדים לקנות הם חיי סוללה ארוכים וקישוריות גבוהה בעזרת אפליקציה חכמה שמסייעת לא רק לאסוף נתונים אלא גם לבצע ניתוח מתקדם שלהם דרך ממשק משתמש ייעודי שעוזר למשתמש להפיק מסקנות ולשנות את האימונים שלו בהתאם לנתונים, שהרי זו המטרה האמתית של שעון חכם שמסייע לשיפור תוצאות האימונים.

בנוגע לחיי הסוללה הארוכים אין יותר מדי מה להרחיב, אך חשוב לציין כי מדובר היום בסטנדרט בשוק שעוני הספורט של לפחות 12 עד 20 שעות סוללה בהפעלה רצופה וישנם דגמים רבים שמגיעים לפי שניים ושלושה מכך במחירים מגוונים, כך שחשוב
לא לחשוב בטעות שחובה להתפשר על דגם מסוים שלא מציע מספיק חיי סוללה.

אוזניות ספורט

מוצרי כושר נפוצים וחשובים שמכניסים את הרוח הספורטיבית הנחוצה גם למרחב האימונים הביתיים וגם לכל אימון ייעודי בחדר הכושר הם אוזניות ספורט אלחוטיות, אוזניות לריצה אשר עוזרות יותר מהכל ליצור סביבה אחידה ומבוקרת סביב המתאמן כדי להכניס אותו למוד הספורטיבי הדרוש כדי להצליח באמת להוציא את המקסימום מכל אימון. בבחירה של אוזניות אלחוטיות לספורט ההתחשבות העיקרית שצריך לבצע היא שוב בנושא של חיי הסוללה שצריכים להיות ארוכים יחסית ולא לרדת מרף מינימלי של 6-16 שעות השמעת מוזיקה, אך חשוב לשים לב שבעת בחירת אוזניות לספורט לא מזניחים מאפיין חשוב נוסף שרלוונטי לבחירה של אוזניות ריצה שהוא אטימות למים,

שאמורה להיות קיימת בתקן איכות גבוהה גם בדגמים הזולים יחסית, שכן מדובר באלמנט קריטי שמונע מהאוזניות להתקלקל לאורך חשיפה ממושכת לזיעה.