שעון GPS חכם לגיל השלישי PapaWatch – קידי ווטש kidi watch

399.00

 

לחצן מצוקה הוא פתרון המציל נפשות. אנו מאחלים לכולם ביטחון ובריאות ומקווים שלא תזדקקו לו, אך עצם נוכחותו כבר תעניק לכם שקט נפשי. אנו בדרך כלל מדברים על לחצני מצוקה לקשישים. הקהל המבוגר בהחלט זקוק לפתרון שכזה, אך חשוב להדגיש כי לחצני מצוקה מתאימים לכל מי שסובל ממחלה או מוגבלות פיזית.

 

מדוע רצוי להתקין לחצן מצוקה?

מצבים רפואיים מסוימים כמו אלצהיימר, אך לא רק, יכולים להעמיד את הקשישים בסיכון. וכפי שגם אמרנו לא רק קשישים. ישנן סכנות רבות אשר יכולות להתרחש בבית, מנפילה של קשיש ועד לחץ בחזה.

במצבים אלו הנפגע חסר אונים והיכולת שלו להזעיק עזרה מוגבלת ביותר – זוהי הסיבה העיקרית מדוע אנו זקוקים ללחצני מצוקה בבית.

אם אדם נופל בביתו או סובל ממצב חירום רפואי אחר, הוא זקוק לעזרה מיידית. כל עיכוב עלול לגרום להחמרת המצב הרפואי ואף למוות. לחצני מצוקה לקשישים הם פשוט פתרון מציל חיים.

ללא לחצן מצוקה האדם עלול לסבול במשך שעות עד שמישהו יגיע לביתו ואפילו עשוי למצוא אותו ללא רוח חיים. לכן על מנת לשמור על היקרים לנו מומלץ להתקין לחצני מצוקה.

ישנם סוגים שונים של לחצני מצוקה לקשישים. העיקרון המרכזי אותו נמצא בכל לחצן מצוקה הוא היכולת לבצע שיחה או לשלוח אות חירום אל מוקד חירום, או אל אחד מקרובי המשפחה.

לחצן המצוקה מאפשר לעשות זאת בלחיצת כפתור אחת פשוטה ומהירה. קשישים, או כל אדם במצב חירום עשויים להיות מבולבלים וגם אם יש עליהם את הטלפון הנייד אינם מסוגלים למצוא את המספר ולחייג. לכן אנו חייבים פתרון המאפשר להם לעשות זאת בלחיצת כפתור קלה.

ישנם סוגים שונים של לחצני מצוקה לקשישים. זהו יכול להיות לחצן מצוקה נייח המותקן על הקיר או מוצב על שולחן לצורך הדוגמה. וזהו יכול להיות לחצן מצוקה אותו עונד הקשיש. כך תמיד יהיה לו לחצן זמין.

ישנם גם לחצני מצוקה המגיעים בדמות שעון הכולל GPS, מוצר מומלץ מאוד עבור חולי אלצהיימר. לחצן מצוקה זה יכול לאפשר למשפחה לאתר את הקשיש במידה והלך לאיבוד.

באתר סמארטליקס תוכלו למצוא מבחר סוגים של לחצני מצוקה איכותיים ומומלצים.

שמרו על ההורים היקרים שלכם בעזרת לחצני מצוקה.