מציג 1–12 מתוך 174 תוצאות

שעון לגבר Roberto Marino RM3435

299.00

שעון עור חום Roberto Marino לגבר רוברטו מרינו דגם RM1423

199.00

שעון לגבר דגם Roberto Marino RM1422

199.00

סמסונג שעון חכם SAMSUNG GALAXY WATCH R810 42mm black

699.00

סמסונג שעון חכם SAMSUNG R820 Watch Active2 44mm SILVER

759.00

שעון לגבר Roberto Marino RM3434

299.00

שעון חכם פייר ריצ’דסון Pierre Richardson Smart PRT6992

690.00

שעון חכם מומלץ Catalina Richie Gentle

349.00

שעון לגבר

שעון לגבר

שעונים לגברים ולנשים קיימים בשוק באינספור סוגים ומותגים, אשר כל אחד מהם מתאים לפרקטיות ושימושיות אחרת, מציג עיצוב יוקרתי ואלגנטי שונה ובדרך כלל גם משתייך לטווח מחיר רחב יחסית שכולל בתוכו מצד אחד גם שעוני ספורט חכמים במחיר “לכל כיס” אך מצד שני גם שעוני יוקרה שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו.

בסמארטליקס תוכלו למצוא שעון ספורט, שעון PIERRE RICHARDSON, שעון ROBERTO MARINO, שעוני סמסונג SAMSUNG ועוד המחירים מעולים!

קונים וצוברים נקודות לרכישה עתידית!

במטרה לדעת לבחור בין הסוגים השונים של שעונים איכותיים שקיימים

בשוק ולעשות את הבחירה המושלמת שעונה על כל הצרכים שלכם,

ישנן כמה שאלות מכווינות

שבהתאם לתשובה אליהן יתבצע תהליך הרכישה של שעון חדש.
השאלה המכווינה הראשונה אשר צריך לדעת לענות עליה במטרה לצמצם ולמקד את החיפוש בין דגמי שעונים שונים היא האם מדובר ברכישה של שעון יד לגבר או שעון לנשים, מכיוון שבחירה זה מכתיבה את העיצוב הכללי של השעון, פלטת הצבעים העיקרית שלו ובמקרים רבים גם את החומרים והמתכות מהן הוא יהיה עשוי.

שעוני גברים

באופן מסורתי, שעון יד לגבר יציג עיצוב דומיננטי ובולט (Bold) יותר
המשלב בין אלגנטיות לקווי עיצוב חדים,

יהיה בעל גוף וחוגה גדולים יותר ולרוב יהיה מבוסס על רצועה עבה עשוית עור או מתכת המהווה בעצמה את אחד האלמנטים העיצוביים המרכזיים במראה השעון הכללי.

הנקודה הבאה שצריך לגעת בה לאחר שהוחלט על רכישת שעון לגבר היא נושא השימושיות החכמה והצורך בממשק דיגיטלי, שאם הוא קיים אצל צרכן מסוים, למשל במקרה צרכן המעוניין ברכישה של שעון ספורטיבי לגבר שיהיה לו שימוש יישומי ייעודי בחדר הכושר, לא יהיה ניתן בדרך כלל לענות עליו באמצעים אנלוגיים.

שעונים אנלוגיים לגברים מבוססים בדרך כלל על העדפה של עיצוב על פני
שימושיות ובמקרים רבים גם עשויים מחומרים שאינם אידיאליים לחשיפה ארוכת טווח לזיעה שכרוכה באימונים, ולכן מי שיש לו צורך ספציפי במכשיר שאפשר להתאמן איתו או במכשיר חכם שיהיה ניתן לעשות בו שימוש דרך התממשקות לאפליקציה ייעודית, צריך לדעת מראש שהוא לא יוכל לבחור במנגנון שעון אנלוגי אלא רק בדגמים של שעון דיגיטלי לגבר המציעים שימושיות חכמה.

שעון יד לגבר

במידה ואכן ישנו צורך בממשק חכם או בשעון יד דיגיטלי לגבר שמתאים לשימוש ספורטיבי ייעודי חשוב מאד קודם כל לוודא מראש באיזה ממשק משתמש בסיסי נעשה שימוש בדגם מסוים של שעון והאם קיימת עבורו אפליקציה ייעודית למכשירים חכמים כמו סמארטפונים או טאבלטים אשר בעזרתה יהיה ניתן להתחבר לשעון ולשמור את המידע שמגיע ממנו.

הממשק האפליקטיבי ויכולת איסוף וניתוח המידע היא “הלב” של כל שעון חכם לגבר או לאישה ולכן לא מומלץ להתפשר על בדיקה מראש של מערכת ההפעלה וממשק המשתמש של שעון דיגיטלי מסוים לפני רכישתו, אפילו לא בעת עמידה מול שיקול ופשרה על המראה החיצוני והעיצוב של דגם שעון מסוים.

בחירה מבין מותגי שעון אנלוגי לגבר היא בחירה אחרת מעט, אשר אינה מונעת משימושיות ופרקטיות אלא מכוונת בעיקר על ידי שילוב בין מראה לבין נוחות שימוש אשר קשר מעל הכל לחומרים שמהם עשויים הגוף והרצועה של השעון.

שעוני יוקרה לגבר

במרבית המקרים נוחיות השימוש של שעוני גברים היא גבוהה יחסית מכיוון שבניגוד לדגמים של שעונים לנשים הם מעוצבים מחומרים עמידים יותר, בדרך כלל מתכות איכותיות שרק מצופות בכסף וזהב אך קשיחות יותר בליבה שלהם,

אך המראה של כל אחד מהם יכול להשתנות בצורה מהותית ולכן הבחירה מכוונת כאמור גם מהיבטים של העדפה עיצובית אישית של הצרכן.

דגשים חשובים בנושא זה אשר צריך לשים אליהם לב בעת בחירה של שעון אנלוגי לגבר כוללים למשל בחירה של רצועה העשויה מחומר עמיד ואיכותי שאינו גורם לתגובה בעור לאורך חשיפה ממושכת, בחירה של זכוכית איכותית מחוסמת אשר עמידה לשריטות ופגמים חיצוניים ומחזיקה בציון גבוהה של מדד קשיות, וכמובן בחירה של מנגנון אנלוגי איכותי – החלק היוקרתי והיקר ביותר בכל שעון אנלוגי לגבר או לאישה אשר מכיל את החלקים המכניים הזעירים כמו הקפיצים, גלגלי השיניים ומשקלי הנגד באמצעותם מודד השעון את הזמן בצורה מדויקת – אשר לא כל צרכן ממוצע מודע לחשיבותו אך יש לו משקל מהותי בעיצוב ההבדל בין מותגים שונים של שעוני יוקרה וכמובן גם
בקביעת המחיר הסופי של שעון מסוים.