שעון חכם ספורט כושר סונטו Suunto 9 Baro Black

1,945.00

שעון חכם ספורט כושר סונטו Suunto 7 Sandstone Rose Gold

1,879.00

שעון חכם ספורט כושר סונטו Titanium Suunto 9 Baro

2,248.00

שעון חכם ספורט כושר סונטו suunto 7 graphite copper

1,879.00

שעון חכם ספורט כושר סונטו Suunto 7 Black

1,879.00

שעון חכם ספורט כושר סונטו Suunto 3 Pebble White Light Gold

979.00

שעון חכם ספורט כושר Suunto 3 Fitness All Black

979.00

שעוני SUUNTO

שעון ספורט חכם הוא מוצר שיכול לשנות למשתמש את חוויית האימון שלו מקצה לקצה ולסייע לו להפיק תוצאות מקסימליות מאותה כמות של אימונים ומאמץ, אך מי שרוצה לדעת לבחור את הדגם האופטימלי שיהיה מושלם לצרכים האישיים שלו מבין המגוון הרחב של שעוני ספורט מומלצים שקיימים היום בשוק, צריך למצוא מותג מקצועי שאפשר לסמוך עליו.

 

אחד המותגים המובילים בתחום הוא שעוני סונטו ( SUUNTO ) המציעים שעוני ספורט חכמים בהם קיים שילוב מושלם בין פונקציונליות רחבה, תאימות גבוהה לספורט בעצימות מלאה, בצורה המציעה פתרון מלא לכל הצרכים המניעים רכישה של שעון ספורט לנשים או לגברים.

סונטו

הצורך העיקרי עליו עונים שעוני ” סונטו ” הוא הצורך המרכזי והחשוב ביותר של כל מתאמן המעוניין לסגל לעצמו שיפור לשגרת האימונים בעזרת שעון חכם לספורט, שהוא ממשק משתמש אפליקטיבי מתקדם אשר מאפשר איסוף יעיל וניתוח של מידע בדרך להפקת מסקנות אשר בהתאם אליהן יהיה ניתן להתאים את שגרת האימון לגופו והישגיו של המתאמן בצורה הטובה ביותר.

הבסיס לממשק המשתמש היעיל של שעוני סונטו, המאפיין גם מותגים מובחרים רבים של שעוני ספורט מומלצים אחרים, מבוסס על מערכת ההפעלה “אנדרואיד” אשר מציעה למשתמשים בה מדידה מדויקת ומעקב אחרי ספקטרום רחב של נתונים ומדדים פיזיולוגיים ואחרים אשר משדרגים את חוויית האימון לעידן הדיגיטלי המודרני.

הנתונים הפיזיולוגיים והסביבתיים אשר מאפשרים דגמי שעון ספורט חכם של ” סונטו ” לאסוף ולנתח בעזרת הממשק האפליקטיבי כוללים בין היתר נתונים כמו מיקום מבוסס GPS, מהירות יחסית הנמדדת לאורך זמן, מעקב אחרי שריפה קלורית, מדדים ברומטריים של גובה ולחץ אוויר אטמוספרי, דופק ולחץ דם, מספר צעדים לדקה וליממה, רמת חמצן בדם ומדדים רבים נוספים התורמים להבנה מלאה מחדש של סביבת האימון באופן שלא היה אפשרי מעולם.

הנתונים הללו נמדדים בעזרת המכשור המתקדם שקיים בשעון החכם ומוצגים למשתמש בעזרת אפליקציית SUUNTO הייעודית בה יכול המתאמן לבחון ולהתאים מחדש כל פרט בשגרת האימון שלו וכן לבצע התממשקות לאפליקציות ייעודיות נוספות בתחום המוזיקה והבידור שיכולות להעשיר עוד יותר את חוויית האימון,

ביניהן גם אפליקציות “גוגל” המאפשרות קבלת התראות ושליחת הודעות באמצעות ממשק קולי.

 

שעון סונטו

תחום נוסף חשוב בו מושם דגש במותג השעונים הזה הוא התחום של איכות וסוג החומרים מהם עשויים גוף השעון והרצועה אשר בעזרתה מהודק גוף השעון ליד.

לא לשווא נחשב תחום זה לאחד החשובים ביותר בעיצוב חוויית משתמש של שעוני ספורט חכמים, זאת מכיוון שאלו החומרים שצריכים “לעמוד במשימה” בסביבה של פעילות ספורטיבית מאומצת בתנאי מזג אוויר מגוונים ולהיות תוך כדי כך במגע ממושך עם עור הגוף.

בהתאם, הדגשים החשובים ביותר שהופכים שעוני ספורט מומלצים למה שהם באים לידי ביטוי באיכות סגסוגות המתכת המתקדמות והעמידות במים מהן בנוי גוף השעון, באיכות זכוכית הספיר העמידה לשריטות שמגנה על ליבת השעון ותצוגתו וכן באיכות של
רצועת ההידוק אשר עשוי מסיליקון איכותי או תערובת פלסטית-פולימרית דומה המאפשרת אבטוח והידוק מלא של גוף השעון לפרק היד בלי יצירה של אי נוחות או גירוי של העור.

שעון דופק

אספקט טכני נוסף המהווה את אחד השיקולים החשובים ביותר בבחירה של שעון דופק אשר מיועד להיות בשימוש לאורך שגרת אימונים עצימה וארוכת טווח, הוא חיי סוללה, אשר בניגוד למכשירים חכמים מתקדמים יותר כמו סמארטפונים או טאבלטים יכולים להגיע עד לכדי כ-25 ואפילו 30 שעות שימוש בדגמים מסוימים של שעוני ספורט יוקרתיים ואיכותיים יותר.

בתחום זה, שעוני “סונטו” ידועים בתור שעונים חכמים המאפשרים שימושיות לאורך פרקי זמן ארוכים מהממוצע שמגיעים לטווח העליון של מכשירי שעונים חכמים לספורט, כאשר אחת התכונות הייחודיות שלהם היא “מצב חיסכון בסוללה” המאפשר לשעון להחזיק פונקציונליות מסוימת לאורך תקופה של כ-40 ימים ללא הטענה.

השילוב בין כל התכונות הללו, מהעיצוב הספורטיבי ונוחות השימוש עד לממשק המידע המתקדם והפונקציונליות החכמה הנרחבת, הופכים את השעונים הללו לדגמים של שעוני ספורט מומלצים במיוחד בקרב ספורטאים העוסקים בענפי הריצה, השיט, הטיפוס והטריאתלון וכן בקרב אלו העוסקים בטיולים אתגריים וזקוקים למותג שעונים חכמים מומלצים שיהיו עמידים לא רק לשימוש בעת פעילות ספורטיבית בעצימות גבוהה אלא גם עמידים בתנאי שטח.

שעון דופק סונטו