מערכת בטיחות רב שימושית

יוקרה, חדשנות ונוחות

ISAFE מביא איתו חדשנות ויוקרה, הנרתמים לשירות הנוחות שלכם, בניהול הבטחון של הבית שלכם. המערכת הרב שימושית משמשת כפעמון דלת, אינטרקום, מצלמת אבטחה, מוניטור לילדים וקשישים, בקרת בריכות ועוד…

המערכת מאפשרת שליטה מלאה בכל מה שמתרחש בבית החל משליחי מוצרים שהזמנתם, וכלה בילדים שחוזרים מבית הספר. ISAFE מאפשר לכם לראות מי נמצא מאחורי הדלת או מה מתרחש בחדר השינה בכל עת ומכל מקום, מפני שמאחורי הכפתור הקטן והמעוצב עומדת טכנולוגיה עוצמתית ועכשווית, חיבור מהיר לרשת האינטרנט ומצלמות 24/7. הנה כמה מהיתרונות הגדולים של מערכת ה-ISAFE:

אם אתם לא בבית

הבית שלכם הוא פרצה הקוראת לגנב

נתוני המשטרה אודות כמות הפריצות בשנה בישראל, אינם נתונים נעימים לקריאה – אבל חשוב שנכיר אותם, כבעלי בתים ועסקים – שלא מעוניינים למצוא כי מישהו "ביקר" במרחב הפרטי שלנו, חיטט בכל מגירה וארון, ולקח לעצמו את החפצים הפרטיים שלנו.

Image icon
0
ממקרי הפריצה מבוצעות כאשר הבית ריק
אלפי תלונות במשטרה על פריצה וגניבת רכוש מתקבלות כל שנה
Image icon
0
מעבירות בישראל הן עבירות רכוש
בכל שנה, אלפי בתים ובתי עסק נפרצים
0
מיליארד שקלים בשנה
הנזק הכלכלי שנגרם כתוצאה מעבירות רכוש
הגנה מושלמת למשפחה שלכם

הפעמון החכם מספק הגנה מקיפה לבית והמשפחה שלכם

Image icon
0
ממקרי הפריצה הסתיימו במעצר של הגנב
בעזרת הטכנולגיה של הפעמון החכם המסייעת בחקירה ואיתור הגנבים
Image icon
0
הבית שלכם תמיד מוגן
הפעמון החכם מאפשר לכם שליטה מלאה בכל שעה ומכל מקום
Image icon
0
פחות סיכוי לפריצה
התקנת פעמון חכם מורידה משמעותית את הסיכוי לפריצה לבית שלכם

התקנה, שירות ותמיכה – לכל החיים בחינם

מערכת הבטיחות של ISAFE מציעה לכם להעלות את הביטחון והנוחות בבית או העסק מדרגה – ולאפשר יותר נוחות, יותר ידידותיות, ויותר ביטחון ושלווה.

לצד היתרונות הגדולים של המערכת, חשוב לדעת כי כל מערכת ISAFE מגיעה עם תמיכה ושירות לכל החיים בחינם – ועם התקנה מקצועית ללא עלות נוספת. כך, ניתן להבטיח כי כל מערכת מותקנת בצורה המתאימה ביותר למאפייני הבית, לשימוש בטוח ונעים למשך שנים ארוכות. השירות והתמיכה המקצועית תבטיח שימוש אופטימאלי לכל אורך חיי המוצר.

שליטה מכל מקום, בכל זמן

מערכת חכמה מאפשרת לצפות במה שקורה מול הדלת שלכם או באזור אחר בוא מותקן המכשיר דרך הסמארטפון (אייפון או אנדרואיד), בכל עת, ומכל מקום – דרך אפליקציה ייעודית. כשמישהו מצלצל בפעמון הדלת שלכם – תוכלו לדעת מי זה ולשוחח עימו בכל עת. המכשיר הנייד מאפשר גם מעקב פשוט ונוח אחרי אזורים נוספים בבית כך תוכלו לעקוב אחרי המתרחש בחדר הילדים או בחצר הבית.

מדובר בתפעול נוח לא רק לבתים – אלא גם לעסקים, כאשר אין צורך להגיע אל הדלת או אף להיות נוכח במשרד על מנת לקבל את פניהם של הבאים – מכל מקום, ניתן לבדוק מי הגיע ולאיזה צורך,  להודיע למגיעים שכרגע לא ניתן להיכנס, ואולי אף לספק אלטרנטיבה נעימה.

Image icon
מצלמה באיכות 1080 HD
מצלמה איכותית הכוללת עדשה רחבה עם זווית של 160 מעלות תאפשר לכם לראות מי נמצא על סף הדלת שלכם. המצלמה מספקת צילום איכותי ואפשרות שמירת קבצי וידאו שיבטיחו כי מראה הפנים של כל מי שביקר אצלכם לאחרונה, שמור במערכת.
Image icon
אפליקציית מתקדמת
אפליקציה ייעודית, הניתנת להורדה בחינם גם למערכות מבוססות IOS וגם למערכות הפעלה מבוססות אנדרואיד, יאפשרו שליטה מלאה במצלמות וחיישני התנועה, בשיחה דרך מערכת הפעמון החכם, ובפתיחת הדלת.
Image icon
שיחות וידאו בזמן אמת
תוכלו לשוחח עם המגיעים, באיכות גבוהה, בקלות ובנוחות – תוך שאתם רואים באופן ברור מי הוא זה העומד אל מול דלת הבית. להנחות את השליח, לשאול את הילדים איך היה בבית, לראות כל אורח חשוד.

יותר בטחון ויותר שלווה – בכפתור אחד קטן

לאחרונה, נמכרות מערכות פעמון דלת חכם במדינות רבות בחו"ל. הסטטיסטיקות מצביעות באופן מובהק על ירידה בכמות הפריצות והפשיעה בבתים בהם מותקנים כאלה פעמונים. בארץ, מדובר בטרנד חדש שצפוי לכבוש את השוק – ולא בכדי. מעבר לשימוש נוח, שיחה נעימה ועיצוב מוקפד, יתרונות השימוש בפעמון הדלת החכם להגברת הבטיחות בבית הם גדולים מאוד.

מערכת הפעמון החכם של ISAFE, מביאה עימה שלל יתרונות – החל מנוחות ההתקנה והשירות, דרך השימוש הנוח מכל מקום ובכל זמן כולל חיישני ראיית לילה חכמים, מערכת סינון רעשי רקע לשיח ברור, צריכת חשמל נמוכה ומערכת חיבור לאינטרנט מהיר במיוחד שיאפשר לכם לצפות בכניסה לבית בזמן אמת וללא עיכובים.

Image icon
מערכת מתקדמת לראיית יום ולילה
תאפשר לראות מי עומד מול הדלת, גם בשעות הקטנות של הלילה – ואפילו אם אתם לא בבית. שוב, יתרון משמעותי לא רק לבעלי בתים ומשפחות אלא גם לבעלי עסק – בכל שעה ובכל תאורה, תוכלו לראות מי חוקר את דלת הבית או מבקר אתכם, תוכלו לשוחח עימו באופן ישיר, כולל להתריע כי אתם רואים ומצלמים את המתרחש אל מול הדלת.
Image icon
חיישני תנועה LED ואינפרה-אדום
יאפשרו לזהות כל תנועה מול הדלת שלכם, גם במקרים שאיש לא הפעיל את מערכת הפעמון החכם, או צלצל בדלת. המערכת מאפשרת קבלת התרעות בזמן אמת על כל תנועה ליד הדלת – 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.
Image icon
מנגנון מיוחד נגד גניבות
יבטיח כי מי שמנסים לנטרל את המערכת לא יצליחו לעשות כן, ויצולמו תוך כדי.
Layer

הטכנולוגיה המתקדמת של ISAFE

רק טכנולוגיה עוצמתית ומתקדמת – יכול לספק לכם את שלוות הנפש המתחייבת, בבית העסק או בבית שבו אתם חיים ומגדלים את ילדיכם. מערכת הפעמון החכם לדלת מבית ISAFE מצויידת במערך טכנולוגי חכם במיוחד, שיאפשר שימוש עוצמתי – בנגיעת אצבע קלילה.

ה-ISAFE מגיע בעיצוב אלגנטי, חדשני ונוח להתקנה.

Image icon
צריכת חשמל נמוכה במיוחד
המערכת פועלת בצריכת חשמל נמוכה במיוחד וכוללת 2 סוללות נטענות חזקות במיוחד וחיי סוללה ארוכים (עד שישה חודשי שימוש ללא טעינה).
Image icon
חיבור רשת אלחוטי מהיר של 2.4 ג'יגה
החיבור המהיר לרשת, המובנה במערכת ISAFE, מאפשר צפייה בזמן אמת, ללא הקל שבעיכובים, במה שמתרחש מול הדלת שלכם כעת. ביום או בלילה, מתוך הבית או ממדינה אחרת בעולם – המערכת מנטרת את כל מה שקורה מול הכניסה לבית שלכם, לצפייה נוחה ולתגובה מהירה במקרה הצורך.
Image icon
שני כיווני קול וסינון רעשים ב – 3 מימדים
מערכת השמע של ISAFE תאפשר לשמוע ולהעביר מסרים באופן חד וברור בין מפעיל האפליקציה – מהבית או מרחוק – לבין מי שעומד מאחורי הדלת, להעברת מסר קצר, או אף לשיחה קלילה.
הגנה מושלמת למשפחה שלכם

הפעמון החכם מספק הגנה מקיפה לבית והמשפחה שלכם

גיבוי הקלטות בענןללא עלות

כרטיס SD של עד 32 GB  וגיבוי הקלטות בענן יאפשרו לכם לדעת שתמיד יש לכם הקלטה זמינה של מה שקרה מול דלת הבית שלכם, גם אם לא צפיתם במגיעים אליכם בזמן אמת – תוכלו לבדוק בדיעבד, מי עבר ליד הדלת, מי נכנס ומי נשאר בחוץ…

Image module
הזמינו את פעמון הדלת החכם שלכם

הזמינו עוד היום

מכת הפריצות בישראל, ממנה סובלים הדיירים בערים, בכפרים ובמושבים, בצפון ובדרום הארץ, ביום ובלילה – עתידה לספוג מכת נגד מוחצת, בדמות מערכת הפעמון החכם לדלת, אשר אינו מאפשר פריצות לבית – בכל שעה, מכל מקום, ובכל מצב.

מערכת חכמה, הכוללת פעמון דלת, מערכת שיח דו כיוונית ברמקול עם מערכת נטרול רעשי רקע, חיישני תנועה, מצלמות וידאו 1080 HD בזווית של 160 מעלות, ואפליקציה חכמה המאפשרת הפעלת המערכת מרחוק, שיחה וצפייה בכניסה לבית, כמו גם קבלת התראות בזמן אמת בנוגע למתרחש אל מול דלת הכניסה לבית שלכם – מגיעה עם התקנה מקצועית ושירות לכל החיים, ומבטיחה כי לא רק שתוכלו תמיד לענות לכל צלצול בפעמון, גם כשאתם לא בבית – אלא גם שתוכלו להגיב במהירות ובמדויק, כאשר אורח לא קרוא בודק את האפשרויות שלו לחדור אל בית המבטחים שלכם.

שאלות נפוצות

איך עובד הפעמון החכם?
הפעמון החכם הינו מכשיר רב שימושי ונייד הניתן לשימוש כפעמון דלת, מצלמת אבטחה, מוניטור לילדים ועוד... המכשיר מתחבר לרשת ה- Wi-Fi הביתית שלך ושולח התראות בזמן אמת לטלפון החכם או הטאבלט. באמצעות האפליקציה המתקדמת הזמינה למכשירי אפל ואנדרואיד תוכלו לראות וידאו באיכות HD של המתרחש באזור המכשיר ולדבר בשיחת וידאו במקרה הצורך. הפעמון החכם יכול להתריע כשמישהו לוחץ על הכפתור בפעמון או כאשר מתגלה תנועה באזור שהמכשיר מותקן.
מה לגבי משלוח והתקנה ?
המשלוח וההתקנה של המוצר מסופקים ללא עלות במסגרת חבילת הרכישה של המוצר.
האם יש עליות נוספות או דמי שירות חודשים ?
לאחר רכישת המוצר אין צורך בדמי מנוי או תשלומים נוספים. המחיר כולל משלוח, התקנה, שירות ואחסון הקלטות בענן ללא עלות נוספת.
האם נדרש חיבור לרשת החשמל על מנת שהמכשיר יעבוד ?
הפעמון החכם יכול לפעול באופן אלחוטי באמצעות סוללות מובנות.
כמה זמן הפעמון החכם יכול לעבוד ללא טעינה ?
בשימוש רגיל, הפעמון החכם יכולים לפעול במשך 6 חודשים ללא טעינת הסוללה.
האם יש התרעות סוללה חלשה וכמה זמן נדרש לטעינה מלא של הסוללות ?
המכשיר מתריע כאשר הסוללה תתרוקן כמו כן תוכל לבדוק את רמת הסוללה בכל עת דרך האפליקציה. תיטען מלאה של הסוללה דורשת כ-4 שעות.
מהי איכות הווידיאו המתקבלת מי מצלמת הפעמון החכם ?
איכות הווידיאו היא 1080p HD.
האם אוכל להקליט ולאחסן את הסרטונים מהמצלמה?
כן. תוכניות הקלטת הווידיאו שומרות את כל הסרטונים שלך בענן עד 60 יום, ותוכל להוריד את הסרטונים כך שלעולם לא תאבד אותם.
האם הפעמון החכם יכול לצלם בשעות הלילה ?
כן, המצלמה כוללת פונקציונליות של ראית לילה מתקדמת המאפשרת צילום ברור גם בשעות הלילה.

יש לכם שאלה ?