שלח הודעה x

WhatsApp Number

0512241822

Message
חייג x
0512241822

מערכת בטיחות רב שימושית

יוקרה, חדשנות ונוחות

ISAFE מביא איתו חדשנות ויוקרה, הנרתמים לשירות הנוחות שלכם, בניהול הבטחון של הבית שלכם. המערכת הרב שימושית משמשת כפעמון דלת, אינטרקום, מצלמת אבטחה, מוניטור לילדים וקשישים, בקרת בריכות ועוד…

בשילוב עם מערכת הנעילה החכמה מבית אדיוס תוכלו ליהנות משליטה מלאה על פתח הבית. מערכת מאפשרת שליטה מלאה בכל מה שמתרחש בבית החל משליחי מוצרים שהזמנתם, וכלה בילדים שחוזרים מבית הספר. תוכלו לראות מי נמצא מאחורי הדלת, לפתוח ולנעול את הדלת מרחוק, לנהל הרשאות כניסה ולנהל שיחות וידאו באיכות HD.

Image icon
מצלמה באיכות 1080 HD
מצלמה איכותי הכוללת עדשה רחבה עם זווית של 160 מעלות תאפשר לכם לראות מי נמצא על סף הדלת שלכם. המצלמה מספקת צילום איכותי ואפשרות שמירת קבצי וידאו שיבטיחו כי מראה הפנים של כל מי שביקר אצלכם לאחרונה, שמור במערכת.
Image icon
אפליקציה מתקדמת
אפליקציה ייעודית, הניתנת להורדה בחינם גם למערכות מבוססות IOS וגם למערכות הפעלה מבוססות אנדרואיד, יאפשרו שליטה מלאה במצלמות וחיישני התנועה, בשיחה דרך מערכת הפעמון החכם, ובפתיחת הדלת.
Image icon
שיחות וידאו בזמן אמת
תוכלו לשוחח עם המגיעים, באיכות גבוהה, בקלות ובנוחות – תוך שאתם רואים באופן ברור מי הוא זה העומד אל מול דלת הבית. להנחות את השליח, לשאול את הילדים איך היה בבית, לראות כל אורח חשוד.

מנעול חכם אדיוס – חדשנות בפתח הבית

מערכת הנעילה החכמה והבטוחה ביותר בעולם נבחרה על ידי משרד הביטחון ומשרד ראש הממשלה. נעילה אוטומטית ומלאה של הבריחים של הדלת, שליטה מלאה בהרשאות כניסה, כולל הגבלת ימים ושעות גיבוי מכני באמצעות מפתח התראה בעת פריצת הדלת.

מתאים לכל דלת – התקנה מהירה ללא החלפת מנעול, פתיחת וסגירת המנעול מכל מקום, ניהול הרשאות בדלת או מרחוק, פתיחת דלת מקרוב ומרחוק ללא מפתח.
אופציה – חיבור למערכת נגישות או בית חכם.

Image icon
פותח על ידי מהנדסים יוצאי רפאל
Image icon
פרוטוקולי תקשורת מאובטחים
Image icon
נבחר על ידי משרד הביטחון

שליטה מכל מקום, בכל זמן

מערכת חכמה מאפשרת לצפות במה שקורה מול הדלת שלכם או באזור אחר בו מותקן המכשיר דרך הסמארטפון (אייפון או אנדרואיד), בכל עת, ומכל מקום – דרך אפליקציה ייעודית. כשמישהו מצלצל בפעמון הדלת שלכם – תוכלו לדעת מי זה ולשוחח עימו בכל עת. המכשיר הנייד מאפשר גם מעקב פשוט ונוח אחר אזורים נוספים בבית, כך תוכלו לעקוב אחרי המתרחש בחדר הילדים או בחצר הבית.

מערכת הנעילה החכמה תאפשר לכם לפתוח את הדלת מרחוק באמצעות אפליקציה וענן, בנוסף לנעילה מלאה ואוטומטית של הבריח בטריקת הדלת ופתיחת הדלת מקרוב ללא מפתח. הפתרון מתאים לכל דלת ללא צורך בהחלפת מנעול ומספק רמת אבטחה גבוהה.

תמונה משולבת

יש לכם שאלה ?