מוניטור לתינוק

 

התינוק שלנו הוא הדבר הכי יקר שיש לנו. אנו שומרים על התינוק מכל משמר ותמיד חרדים לשלומו. מוניטור לתינוקות הוא אחד האמצעים הטכנולוגיים המאפשרים לנו להשגיח על התינוק ולוודא את שלומו.

בתור הורים אינכם יכולים להיות ליד התינוק 24 שעות ביממה, אבל אתם דואגים לו 24 שעות ביממה. אתם רצים לבדוק מה קורה כאשר הוא בוכה. ואם הוא שקט מידי אתם גם רוצים לוודא שהכול בסדר. נשמע לכם מוכר? אם כך אתם צריכם מוניטור מצלמה לתינוק.

מוניטור לתינוקות מאפשר לכם לשמור על בריאותו ורווחתו של התינוק, אך גם להוריד את מפלס החרדה שלכם בתור הורים.

סוגי מוניטורים לתינוק

ישנם סוגים שונים של מכשירי מוניטור לתינוק, לכל אחד תכונות ומאפיינים שונים וכדאי לערוך השוואה על מנת למצוא את המוניטור המתאים עבורכם.

כאשר מחפשים מוניטור לתינוקות חשוב להבדיל בין שני סוגים עיקריים, ישנם מוניטורים המאפשרים לכם רק להאזין ולשמוע האם התינוק בוכה, ויש גם מוניטור מצלמה לתינוק. באופן טבעי רוב ההורים מעדיפים היום מוניטור לתינוק הכולל מצלמה. שני סוגי המכשירים, עם מצלמה או בלי מצלמה, בדרך כלל מספקים תקשורת דו כיוונית.

מוניטור מצלמה לתינוק מאפשר לכם לראות את המתרחש בחדר התינוק, לראות ולהאזין. ישנם מכשירי מוניטור המגיעים עם מסך וישנם מכשירים המאפשרים לכם לראות את הווידאו במסך הטלפון הנייד.

אם בחרתם במוניטור לתינוקות מהסוג הכולל מצלמה, הקפידו על ראיית לילה. תכונה זו מומלצת מאוד מכיוון שהיא מאפשרת לכם לראות מה קורה בחדר גם כאשר התינוק ישן בחשכה. זוהי תכונה שימושית מאוד.

ישנם גם מכשירי מוניטור המאפשרים לכם להקליט ולא רק לצפות בשידור חי, שימו לב לזה אם זה חשוב עבורכם.

ככל שהטכנולוגיה משתכללת כך אנו זוכים לתכונות נוספות ומועילות. בימינו מוניטור לתינוק יכול אפילו לבדוק את חום גופו של התינוק ולשלוח להורים התרעה במקרה חירום הדורש את התערבותם המיידית.

שימו לב שבדרך כלל מוניטור לתינוקות עובד על סוללות, כדאי לבדוק מהו אורך חיי הסוללה. זהו עוד שיקול שיש לקחת בחשבון.

מחפשים מוניטור לתינוק? אצלו באתר סמארטליקס תוכלו למצוא מגוון מכשירים אשר ישמרו לכם על התינוק.

דילוג לתוכן