צפה ליותר, שלם פחות!

שעונים חכמים

מתחייבים למחיר הזול בארץ במגוון רחב של מוצרים

מחפשים שעון חכם חדש ? כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של שעונים חכמים, ספורט, כושר מהמותגים המובילים בישראל !

שלל דגמים חדשים נמצאים על המדפים בפתחה של 2021 – דקים יותר, מדויקים יותר ומשופרים יותר

רוב התכונות של מכשירי השנה מוכרות, אבל הן עברו שידרוג משמעותי: השעונים דקים וקלי משקל מבעבר, עם אטימה למים וחיישנים מדויקים בהרבה, חיי הסוללה הוארכו, והממשק לוטש.

אז מה יכול היום לעשות שעון חכם, מעבר להצגת השעה ומדידת זמנים? האזנה למוזיקה ולספרים קוליים, ניהול שיחות טלפון דרך אוזנייה ובלעדיה, קבלה ושיגור של מסרים והתראות, קריאת טקסטים קצרים, תחליף לארנק, יומן פגישות, וכמובן אימון וניטור פעילות גופנית מכל הסוגים, כולל מעקב אחרי פעילות הלב, לחץ נפשי ואיכות השינה.
יש שעונים שיודעים להתריע על רמות סוכר גבוהות ועל רמת החמצן בדם, ולדווח לנשים על שלב מחזור הווסת שלהן. ויש כאלה שאין להם בעיה לשדר לרופא דו”חות מרחוק, להפעיל את המזגן בבית, או לשלוט דרך השעון על הטלוויזיה בפקודות קוליות.

בעבר שעון היה בסך הכל מכשיר אשר מראה לנו את השעה. גם טלפון פעם היה רק מכשיר המאפשר לנו לבצע שיחות טלפון. בדיוק כפי שהטלפונים הפכו לחכמים, גם השעונים הפכו לחכמים.

היום שעונים חכמים כוללים חיבור לאינטרנט והם מאפשרים לנו ליהנות מתכונות רבות הדחוסות כולן אל תוך מכשיר קטנטן אותו עונדים על פרק כף היד. קטן ושימושי.

מחפשים שעון חכם מומלץ?

קשה להגיד איזה שעון חכם מומלץ, הכל שאלה של מהן הציפיות שלכם מהשעון. השעון שיכול להתאים לאיש העסקים שתמיד רוצה להיות מחובר ומעודכן, יכולות להיות שונה מזה אשר מחפש שעון כושר חכם לפעילותו הספורטיבית.

ישנם יצרנים רבים של שעונים חכמים. לכל שעון ישנו עיצוב שונה ותכונות שונות. כאשר אתם בוחרים שעון חכם יש לבדוק מהן היכולות שלו ולראות האם הוא מתאים לצרכים שלכם.

בין השיקולים שלכם בבחירת שעון חכם ישנם היבטים של מחיר, עיצוב חיצוני, עמידות (כמו למשל עמידות למים), תכונות של שעון, חיי סוללה ועוד.

כל שעון מציג תכונות שונות, אך ברמת העיקרון שעונים חכמים מאפשרים לכם לקבל הודעות ועדכונים מרשתות חברתיות, אפליקציות מסרים מיידים ואפילו לענות לשיחות טלפון בדגמים מסוימים.

שעון חכם יכול לאפשר לכם לראות את השעה באזורי זמן שונים, את תחזית מזג האוויר. לשלוט על מצלמת הטלפון ואפילו ישנם דגמים הכוללים מצלמה. ישנם דגמים המאפשרים לכם גם להאזין למוזיקה.

שעונים חכמים במקרים רבים כוללים תכונות הקשורות לניטור הבריאות והפעילות הגופנית שלכם. ישנם שעונים המתמקדים בזה ונכנסים לקטגוריה של שעון כושר חכם.

שעונים מסוג זה יכולים למדוד את המרחקים שאתם עוברים; למשל במהלך ריצה או רכיבה על אופניים. לתעד את שגרת האימונים ולספק לכם סטטיסטיקות. לנטר את רמת החמצן בדם או הדופק. תכונות אלו מועילות מאוד למי שמרבה לעסוק בכושר גופני.

שעונים חכמים יכולים להתאים לכל אחד. הם יכולים לעזור לכם גם בעבודה וגם בחיי הפנאי. בין אם תחפשו שעון כושר חכם, או שעונים חכמים למטרות אחרות, כאן באתר סמארטליקס תוכלו למצוא מבחר דגמים של שעון חכם מומלץ ובמחיר משתלם.

דילוג לתוכן