ISAFE – שיפור הבטיחות ופחות סיכוי לפריצה בבית או בעסק

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אחד הרגעים הפחות נעימים בחייו של אדם כשהוא נכנס לביתו ומגלה כי הפורצים “ביקרו” אצלו בהעדרו. מעבר לעובדה שחפצי ערך שונים, רגשיים או כספיים, נגנבו, נעלמת גם תחושת האינטימיות וההגנה. “ביתי כבר אינו מבצרי”, זוהי התחושה שלא מעט אנשים שחוו פריצה חולקים רגעים מספר לאחר שזו מתגלה על ידם. לצערנו נתוני המשטרה אודות כמות הפריצות בשנה בישראל, אינם נתונים נעימים לקריאה, אולם חשוב שתכירו אותם, הן כבעלי בתים והן כבעלי עסקים, במיוחד אם אינכם מעוניינים למצוא כי מישהו “ביקר” והתכבד במרחב הפרטי שלכם, דאג לחטט בכל מגירה וארון, ולקח לעצמו את החפצים הפרטיים שלכם. אז מה הפתרון? ISAFE – מערכת בטיחות רב שימושית.

רב שימושיות – כדי לשפר את איכות החיים
ISAFE מיוצרת על ידי חברת סמארטליקס, והיא מערכת בטיחות רב שימושית. סמארטליקס מאמינה בהפיכתם של חיי היומיום שלנו לקלים יותר. ושמה לעצמה את המטרה להפיק את המיטב מכל רגע ולאפשר ללקוחותיה לחיות את החיים באופן מלא. לכן מוצג כאן פתרון שמטרתו לאפשר ללקוחותיה חיים טובים וקלים יותר שיאפשו לכם להשיג יותר זמן פנוי, ועדיין לשמור על איכות חיים גבוהה.
את מערכת ISAFE של סמארטליקס ניתן להתקין בבית או בעסק, היא קלה מאוד לתפעול, אולם מאוד אפקטיבית. היא יכולה לשמש אתכם כפעמון לדלת, או אינטרקום לבית, מצלמת אבטחה לעסק, ולחילופין מוניטור לילדים וקשישים או בקרת בריכות ועוד שימושים נוספים.

ISAFE – איך זה עובד
המערכת נותנת לכם שליטה מלאה בכל מה שמתרחש בבית החל משליחי מוצרים שאולי הזמנתם, וכלה בילדים שלכם החוזרים מבית הספר. באמצעות ISAFE תוכלו לדעת מי נמצא מאחורי הדלת או מה מתרחש בחדר השינה שלכם גם כשאתם לא שם ולעשות זאת בכל עת ומכל מקום.
אכן באמצעות כפתור קטן ומעוצב שמאחוריו עומדת טכנולוגיה עוצמתית ועכשווית, המתחברת בחיבור מהיר לרשת האינטרנט והכוללת הפעלת מצלמות 24/7. תוכלו לצפות במה שקורה מול הדלת שלכם או באזור אחר בו מותקן המכשיר דרך הסמארטפון שלכם (אייפון או אנדרואיד), בכל עת, ומכל מקום, כל זאת באמצעות אפליקציה ייעודית.
יתרה מכך בעזרת המערכת כשמישהו מצלצל בפעמון הדלת שלכם – תוכלו לדעת מי זה ולשוחח עימו בכל עת. באמצעות הנייד תוכלו לקבל מעקב פשוט ונוח אחרי אזורים נוספים בבית. כך לדוגמה תוכלו לעקוב אחרי המתרחש בחדר הילדים או בחצר הבית.

מיועד גם לעסקים
אלא ש- ISAFE אינו מיועד לבתים פרטיים בלבד. אלא הוא גם נוח מאוד לעסקים. בעזרת המערכת הזו לא תצטרכו להגיע אל הדלת או אף להיות נוכחים במשרד על מנת לקבל את פניהם של הבאים, ותוכלו לעשות זאת מכל מקום.
כך תוכלו לבדוק מי הגיע ולאיזה צורך, לדאוג לפתוח עבורו את הדלת באמצעות הפעלת כפתור הכניסה מרחוק, או לחילופין להודיע למגיעים שכרגע לא ניתן להיכנס, ואולי אף לספק אלטרנטיבה נעימה.

שיפור הבטיחות – קצת סטטיסטיקה
האם זה עובד? ובכן, התשובה היא בוודאי. הסטטיסטיקה מראה כי התקנת מערכת ISAFE הורידה ב- 75% את הסיכויים לפריצה. מסתבר כי גם הפורצים מבינים ש”לככב” בסרטוני הבטיחות אינו מועיל לבריאותם. ואם מישהו מהם בכל זאת ניסה לפרוץ הרי ש- 65% ממקרי הפריצה במקומות בהם הותקנה המערכת הסתיימו באיתור הגנבים ובמעצרם.
יתרה מכך, הורים לילדים קטנים מעידים כי המערכת הזו מסייעת בהצלת חיים, ומאפשרת להם השגחה קרובה עליהם במיוחד בבתים עם בריכות שחייה.

מאמרים נוספים לקריאה

להיות יותר חכם ולהרגיש בטוח

הידעתם שהבית שלכם הוא פרצה הקוראת לגנב מנתוני המשטרה אודות כמות הפריצות בשנה בישראל עולה כמדובר בתופעה רחבת היקף, הנזק הכלכלי שנגרם כתוצאה מעבירות רכוש

קרא עוד »
דילוג לתוכן