הגנה מרחבית על הבית שלך

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הבית שלכם הוא הרבה יותר רחב ממה שאתם לרוב חושבים, והגנה עליו חייבת להתייחס גם לאזורים שלרוב אנחנו פחות נותנים עליהם את הדעת. חשוב להתייחס לנושאים מכיוון שפריצות מתרחשות על בסיס קבוע בגלל הזנחה מצד בעלי הבתים. כדי למנוע אותן על אנשים להכיר דרכים להגנה על בתיהם ולהיות מודעים לטיפים כיצד להתמודד. אולם פריצות אינן הדברים היחידים המהווים סכנה לבית. נכסים כפופים גם לשריפות, ולמצבי קיצון אחרים. אז הנה מדריך קצר המסביר איך מערכת בטיחות יכולה לסייע בהגנה המרחבית על הבית שלכם.

הלך הרוח של הפורץ
אבל קודם כל בואו נבדוק מהו הלך הרוח של הגנב, ומה מניע אותו לפרוץ לבית מסויים. ראשית, מדובר בנושא התזמון. פורץ עובד לפי חלון הזדמנויות. לרוב הוא ישים לו למטרה בית שקל לו לחדור אליו, וגם שיהיה לו קל לצאת ממנו. רוב האנשים אינם שמים לב לעובדה שהם מותירים את הבית שלהם כמעט ללא השגחה ומאפשרים לפורצים להכנס, לקחת את מה שהם רוצים ולצאת ממנו כהרף עין. בית מוגן מרתיע את הפורצים מלחדור אליו, בהבינם מהי כמות העבודה שתתדרש מהם כדי לחדור אליו.
רעשים מרתיעים פורצים לא פעם. כלב נובח או מערכת אזעקה מושכים תשומת לב לא רצויה למעשיהם. רוב הסיכויים שאם הם רואים כלב בחצר, או שלט המתריע מפני אזעקה, או מערכת מסוג הגנה אחרת הם ידלגו לבית הבא.
כן פורצים אוהבים להיות במקום חשוך ולהסתתר. חוששים שיזהו אותם. בתים עם עצים עבותים בסביבתם, או צמחייה גבוהה מהווים אפשרות אידיאלית לפרוץ אליהם מבלי להתגלות. אלא שבמערכות המתקדמות של היום, אפשר לעצור את הפורצים כבר בדלת, עוד לפני הפריצה פנימה.

מערכת להגנה מרחבית
יתרונה הבולט הוא קלות התפעול שלה, אשר למרות הכל אינה פוגעת במידהת האפקטיביות שלה. היא יכולה לשמש כפעמון לדלת, או אינטרקום לבית, במקרה של הגנה מרחבית. למעשה תוכלו לראות מה מגיע אליכם כבר מחדר המדרגות, או מהשביל המוביל אל הכניסה לבית שלכם. תוכלו גם לראות פעילות חשודה שמתרחש בחנייה שלכם במידה והיא נמצאת מול הכניסה.
אם החלטתם להתקין אותה לכיוון הגינה או הבריכה תוכלו לעקוב באמצעותה על המתרחש במקומות אלו. וכך באמצעותו טכנולוגיה עוצמתית ועכשווית, הכוללת הפעלת מצלמות 24/7, והמחברת אתכם באמצעות חיבור מהיר לאינטרנט, ניתן לצפות במה שקורה מול הדלת שלכם או באזור אחר בו יותקן המכשיר, באמצעות הסמארטפון שלכם (אייפון או אנדרואיד). ולעשות זאת בכל עת, ומכל מקום, תוך שימוש באפליקציה ייעודית.
מבחינתכם המערכת מותירה בידכם את השליטה המלאה בכל מה שמתרחש בבית החל משליחים של מוצרים שאולי הזמנתם, וכלה בצפייה בילדים שלכם החוזרים מבית הספר. באמצעות מערכת תוכלו לדעת מי נמצא מאחורי הדלת גם כשאתם לא שם ולעשות זאת בכל זמן ומכל מקום.
יתרה מכך בעזרת המערכת כשמישהו מצלצל בפעמון הדלת שלכם – אתם תוכלו לדעת מי זה ולשוחח עימו בכל עת, מבלי שהוא ידע כי אינכם בבית. כך באמצעות הנייד תוכלו לקבל מעקב פשוט ונוח אחרי אזורים נוספים בבית, כמו חדר הילדים או חצר הבית.

מי עומד מאחורי המערכת הזו
מערכת ISAFE היא פרי פיתוחה של חברת סמארטליקס, מתוך מטרה להפוך את חיי היומיום של לקוחותיה לקלים יותר, ולאפשר הפקת המיטב מכל רגע בחיים במלואו.

מאמרים נוספים לקריאה

להיות יותר חכם ולהרגיש בטוח

הידעתם שהבית שלכם הוא פרצה הקוראת לגנב מנתוני המשטרה אודות כמות הפריצות בשנה בישראל עולה כמדובר בתופעה רחבת היקף, הנזק הכלכלי שנגרם כתוצאה מעבירות רכוש

קרא עוד »
דילוג לתוכן